• Головна
  • Питання електронних закупівель буде розглянуто на черговому засіданні міськради Ужгорода
09:00, 8 вересня 2015 р.

Питання електронних закупівель буде розглянуто на черговому засіданні міськради Ужгорода

Про це йдеться у проекті рішення Ужородської міської ради "Про впровадження електронних закупівель в інтересах територіальної громади м. Ужгорода"

Його вже 11 вересня розглянуть  на черговому засіданні міських депутатів. 

Розглянувши звернення Громадської ради Ужгородської міської ради, з метою забезпечення економії бюджетних коштів, розширення реальної конкуренції при здійсненні закупівель в інтересах територіальної громади м.Ужгорода, у рамках участі у пілотному проекті з реформування державних закупівель, міська рада хоче наказати комунальним підприємствам, виконавчим органам, установам та організаціям Ужгородської міської ради - розпорядникам бюджетних коштів проводити закупівлі товарів, робіт та послуг, вартість яких не перевищує межі, встановленої ч.1 ст. 2 Закону України «Про здійснення державних закупівель», у системі електронних державних закупівель ProZorro (http://prozorro.org/).

Окремо рішенням мають затвердити Порядок застосування системи електронних закупівель. 

До слова, у разі позитивного рішення депутатів на сайті Ужгородської міської ради має з'явитися інформація щодо замовників товарів, робіт і послуг, річних планів державних закупівель та додатків до них тощо. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ужгород
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...