Ужгородців поінформували як отримати субсидії

Право на призначення субсидії мають сім’ї, у яких розмір плати за житлово-комунальні послуги в межах норм споживання з урахуванням пільг перевищує обсяг визначеного Кабінетом Міністрів України обов’язкового відсотка платежу.

На сьогодні обов’язковий відсоток платежу для призначення субсидії за житлово-комунальні послуги для непрацездатного населення (пенсіонерам, інвалідам та дітям віком до 18 років) становить 10 відсотків, а для працездатного населення — 15 відсотків середньомісячного сукупного доходу громадян, зареєстрованих у житловому приміщенні.

Зокрема, якщо серед зареєстрованих у житловому приміщенні є діти, інваліди першої або другої групи і середньомісячний сукупний дохід на одного зареєстрованого не перевищує 50% прожиткового мінімуму на одну особу в розрахунку на місяць та якщо в житловому приміщенні зареєстровані і проживають тільки непрацездатні громадяни, розмір плати за житлово-комунальні послуги в межах норми володіння чи користування загальною площею житла та нормативів користування зазначеними послугами, за умови призначення субсидії, становить 10% середньомісячного сукупного доходу.

Враховуючи зміни в законодавчих актах щодо надання субсидій, цього року субсидії з державного бюджету зможуть отримати вдвічі більше сімей, ніж минулого року. В управлінні створено робочу групу з питань координації роботи щодо посилення соціальною захисту населення під час оптимізації цін і тарифів на природний газ, житлово-комунальні послуги за спрощеною процедурою та затверджено відповідні Заходи, що дадуть змогу запобігти утворенню черг під час інтенсивного звернення громадян при прийомі документів та своєчасно призначити житлові субсидії.

Отож громадяни повинні знати, що прийом документів на всі види державної соціальної допомоги здійснюється на постійній та безперервній основі. Також забезпечена допомога при оформленні документів щодо отримання житлових субсидій удома для громадян з обмеженими фізичними можливостями (інвалідам, літнім людям тощо) спеціалістами територіального центру, повідомили в управлінні праці та соціального захисту населення.

Для консультації громадян міста з питань оформлення та призначення субсидій, а також інших видів соціальної допомоги, звертатися в управління за адресою: м. Ужгород. пл. Ш. Петефі, 24—26, громадська приймальня (каб. 1) — і по телефону «гарячої лінії» 3-53-79, 3-22-00

“Ужгород”
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
2 перегляди у квітні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі