• Головна
  • Як наркоманія та алкоголізм руйнують сучасне суспільство
Реклама
09:25, 5 серпня 2015 р.

Як наркоманія та алкоголізм руйнують сучасне суспільство

Реклама

Наразі наше суспільство стикається з великою кількістю проблем. І одною з найстрашніших бід являється руйнування суспільства і культури через негативний вплив наркотиків та алкоголю на людей. Так наркоманія та алкоголізм повність руйнують життя людини та його оточуючих. Ці токсичні речовини отруюють не тільки тіло, але і розум та душу людини.

Дехто вважає, що ці хвороби невиліковні. але насправді лікування наркозалежності та алкоголізму можливе. Сьогодні послуги лікування залежностей користуються популярністю. На жаль, далеко не всі оголошення про надання допомоги людям, що страждають від алко та наркозалежності, подаються компетентними фахівцями та установами, що використовують дійсно ефективні способи лікування. Багато закладів використовують застарілі методики, що не дають результату, а скориставшись послугами кількох таких організацій, люди просто втрачають надію. Але навіть не це найстрашніше, справжню небезпеку становлять приватні фахівці, що обіцяють вилікувати від алкоголізму за один сеанс, під час якого пацієнта занурюють у стан гіпнотичного трансу. У кращому випадку такі експерименти з підсвідомістю просто не дадуть жодного результату, у гіршому - разом зі свободою від алкоголізму людина втрачає здатність адекватно сприймати навколишню дійсність. Теж саме стосується і кодування, і електрошоку. 

Якісні послуги позбавлення від залежності надають сучасні реабілітаційні центри. Реабілітаційний центр зазвичай має офіційний сайт в інтернеті, де можна попередньо ознайомитися з усією інформацією для прийняття остаточного рішення. Залишені пацієнтами відгуки дозволяють зробити висновки про ефективність та надійність центру. Краще витратити трохи часу на попереднє вивчення репутації центру, ніж потім розчаруватися в методах реабілітації.

Не так давно в Україні стала доступна ефективна західна методика лікування від багатьох видів залежностей,  у тому числі від наркозалежності, алкоголізму та токсикації. Реабілітаційний центр "Нарконон" пропонує програму безмедикаментозного лікування. Відгуки людей, які зверталися за допомогою в "Нарконон", говорять про те, що залежність дійсно виліковується назавжди. Під час програми людина сама приймає усвідомлене рішення про те, що алкоголь чи наркотики їй більше не потрібні. Бажання прийняти психотропні речовини перестає з'являтися навіть в стресових ситуаціях, а життя без наркотиків починає приносити справжнє задоволення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...