Закарпатська ОДА підписала меморандум про співпрацю з ветеранами та чорнорбильцями


Основна мета угоди - збереження злагоди в суспільстві та забезпечення гідного рівня життя ветеранів війн та учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС. У цьому документі сторони виразили спільне розуміння щодо розвитку країни та області та домовилися забезпечити взаємну підтримку і активну співпрацю в питаннях соціально-економічного і гуманітарного розвитку Закарпаття.

Підписавши цей документ, обласна влада взяла на себе зобов'язання у 2012 році посилити соціальний захист ветеранів війн та чорнобильців. Зокрема, мова йде про конкретні цифри, які підуть на соціальні виплати, надання пільг та компенсації. Зі свого боку, громадські організації ветеранів війн та чорнобильців зобов'язуються брати активну участь у роботі Громадської ради при ОДА, інших консультативно-дорадчих органах, створених при органах виконавчої влади, проводити інформаційно-роз'яснювальну роботу серед своїх членів.

Повний текст Меморандуму можна знайти на офіційному сайті Закарпатської облдержадміністрації, у розділі «Громадянське суспільство і влада».

Прес-служба ОДА
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі