![](https://s.0312.ua/section/logo/upload/pers/36/logo.png?20240727)
15:00, 3 серпня 2015 р.
В Ужгороді пройшов фестиваль графіті
1-2 серпня в Ужгороді проходив фестиваль графіті «Алярм 2015». Тож стіни будівлі Палацу дітей та юнацтва (ПаДіЮн), що на Студентській набережній, 8 наразі красуються новими цікавими роботами.
Споруду вже давно облюбували місцеві майстри стінних розписів. Деякі роботи справді варті уваги. Одразу видно на які витрачено кілька днів копіткої праці, а які нашвидкоруч завершили за неповну годину, пише prozak.info
Довідково:
АЛЯРМ'15 – це перший графіті-фестиваль, що відбувся в новому, якісному форматі та став "першим каменем" для створення подібних подій в інших містах. Фестиваль має за мету продовжити добру традицію великих подій на графіті-сцені України та зібрати в одному місці на кілька днів велику кількість рейтерів для живого спілкування, обміну досвідом, створення найкращих зразків українського графіті.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
Вчора
09:00
25 липня
Lights&Dreams: В Ужгороді з'явився ще один казковий замок
Новини компаній
11:00
24 липня
18:50
23 липня
ТОП новини
Оголошення
12:47, 17 липня
19:44, 24 липня
5
10:50, 19 липня
9
live comments feed...