• Головна
  • Головні інструменти бінарних опціонів
23:41, 1 серпня 2015 р.

Головні інструменти бінарних опціонів

Навіть трейдер-початківець гарно розуміє, що просто зареєструватись на торгівельній платформі і почати одразу успішно торгувати бінарними опціонами не вийде. Втім, зовсім необов’язково мати якість екстрасенсорні здібності, щоб розуміти тенденції ринку, визначати найбільш вигідні стратегії для інвестування коштів. Це стає реальністю за допомогою інтегрованих в платформу інструментів та функцій, які зручно зібрані в єдиний і дієвий комплекс. Для більше детального ознайомлення є все тут.

Найважливішим елементом аналітичного інструментарію можна вважати технічний аналіз, що ґрунтується на співвідношенні великої кількості значущих індикаторів. Краще зрозуміти суть коливань курсу по обраному активу також допоможе живий графік цін. За допомогою даної інформації трейдер наочно переконається в тому, що, наприклад, певні акції дорожчають і в довгостроковій перспективі їх ціна ймовірно зросте іще більше. Отже, доречно обрати опціон «більше».

Але використовувати лише технічний аналіз не завжди виправдано. Додатково варто звертати увагу на дані з економічного календаря, що уособлює фундаментальний аналіз. Його прибічники слідкують за масштабними економічними, геополітичними та фінансовими змінами, які, скоріш за все, суттєво вплинуть на ринок. Як правило, економічний календар надає інформацію про публікацію офіційних звітів у розрізі індикаторів макроекономіки різних країн світу. Комбіноване застосування фундаментального та технічного аналізів може дати дуже гарні результати у торгівлі бінарними опціонами.

Якщо ж опціон придбано і ставку зроблено, пора звернути увагу на додаткові інструменти (функції), що часто пропонують брокери за доплату своїм клієнтам. Наприклад, можна закрити позицію раніше, коли ціна змінилась у передбаченому напрямку, але нема гарантії, що вона не впаде/зросте знову до моменту спливання терміну дії опціону. В такому разі на користь брокера сплачується комісія, але і трейдер отримує значну частку підтвердженого опціоном прибутку.

Якщо ж ситуація склалась з точність до навпаки, тобто час дії опціону спливає, а бажаного результату поки не видно, трейдеру за додаткову плату пропонується продовжити термін договору – на випадок зміни русла подій у вигідному напрямку. Буває і так, що, зробивши ставку, трейдер усвідомлює 100-відсоткову вірність свого рішення і необхідність інвестувати більше коштів в опціон. Тоді можна подвоїти (потроїти) ціну укладеної угоди, щоб зрештою отримати ще більший прибуток.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...