• Головна
  • Фінансування товариства учасників афганської війни в Ужгороді хочуть збільшити у 8 разів
16:14, 29 липня 2015 р.

Фінансування товариства учасників афганської війни в Ужгороді хочуть збільшити у 8 разів

Проект Програми підтримки діяльності громадських організацій міста соціального спрямування на 2016 рік підтримали члени ужгородського міськвиконкому з подальшим внесенням на розгляд сесії міської ради.

Загалом на забезпечення діяльності громадських організацій соціального спрямування передбачається 275,4 тисячі гривень. Для порівняння, у 2015 році ця сума складає 130 тисяч, інформує http://7dniv.info.

Родинний будинок благодійного фонду «Нова сім’я» повинен отримати 20 тисяч, проти 10 тисяч у 2015-му.

Громадській організації «Союз Чорнобиль України» м. Ужгород планують виділити 20 тисяч гривень -- більш ніж утричі більше, за цьогорічне фінансування.

Підтримка Ужгородської міської організації Всеукраїнської організації інвалідів війни, збройних сил та учасників бойових дій в програмі закладена на рівні 18 тисяч, проти 11 тисяч у 2015 році.

Закарпатська обласна спілка ветеранів війн у 2016 може розраховувати на 10 тисяч гривень, що більш ніж в 3 рази більше, як цьогорічне фінансування.

Ужгородська міськрайонна організація «Товариства добровольців Закарпаття – учасників війни» повинна отримати 8 тисяч гривень, для порівняння, в поточному році їм виділено 3 тисячі.

Фінансування громадської організації «Ужгородська міськрайонна організація Всеукраїнського товариства політичних в’язнів і репресованих» теж може зрости у 3 рази: з 5,6 тис. гривень у 2015, до 15 тисяч у наступному.

Ужгородська ТО «УТОГ» може розраховувати на суму, аналогічну минулорічній – 12,5 тисяч гривень.

Ужгородська ТПО «УТОС» проти 5,5 тисяч у цьому році, може отримати 9 тисяч гривень у наступному.

На Ужгородське міське товариство інвалідів праці та дитинства «Оптиміст» передбачається 16 тисяч гривень, у 2015-му ця сума мало не втричі менша – 6 тисяч.

Найбільше додали фінансування Ужгородському міському товариству учасників афганської війни – майже у 8 разів. Проти 9 тисяч у 2015-му, на наступний рік видатки цій громадській організації хочуть підняти до 70,2 тисяч гривень.

Ужгородська міська організація Товариства Червоного Хреста України може отримати 8 тисяч гривень, що рівно в два рази більше, ніж поточного року.

Ужгородському МВ Всеукраїнського об’єднання ветеранів з міського бюджету можуть виділити стільки ж, як цього року – 28,7 тисяч гривень.

Ужгородській міській громадській організації інвалідів зору «Дивосвіт» передбачено 18 тисяч гривень, проти 8,7 у попередньому звітному періоді.

Ужгородська міська організація ВГО «Захист дітей війни» у 2016-му, відповідно до проекту, отримає 12 тисяч, що лише на тисячу більше, як у 2015-му.

Ужгородська міська організація ветеранів може розраховувати на суму у 10 тисяч гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ужгород #фінансування
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...