За даними Держкомстату доходи закарпатців зростають

“У поточному році в області спостерігається стійка тенденція до зростання середньомісячної заробітної плати працівників, зайнятих у галузях економіки. Зокрема, якщо у січні 2010 року вона становила 1800 гривень, то у вересні нинішнього – 2100 гривень, — повідомив начальник головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Віктор Мацола. — Досягнутий рівень середньомісячної зарплати перевищив у серпні показник законодавчо встановленої мінімальної зарплати та розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб у 2,2 раза. Спостерігається також позитивна динаміка зростання номінальних доходів населення краю.

За даними Держкомстату України, за І квартал 2011 року номінальні доходи наших краян склали 4798 мільйонів гривень, зрісши, порівняно з січнем-березнем 2010 року, на 15,4 відсотка. Реальні ж наявні доходи, визначені з урахуванням впливу інфляції, зросли на 10,3 відсотка. А у розрахунку ж на одну особу – аж на 18,4 відсотка. До цього слід додати, що наступного року планується подальше підвищення рівня життя, ріст реальних доходів населення, пов’язаних зі зростанням заробітної плати працівників, зайнятих у системах охорони здоров’я та соціальної сфери, освіти. Фонд оплати праці працівників, зайнятих економічною діяльністю, у 2012 році зросте на 22 відсотки, що дасть змогу підняти середньомісячну зарплату штатного працівника сфери економіки на 8,9 відсотка.

Разом з тим,  маємо й цілу низку проблем, серед яких – заборгованість із виплати зарплати на підприємствах-банкрутах, нижчий рівень середньомісячної зарплатні закарпатців від середньої по Україні, існування так званої «тіньової» зарплати”.

“Новини Закарпаття”
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
3 перегляди у травні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі