• Головна
  • Призваних по мобілізації закарпатцям встановлено додаткові пільги
11:09, 27 липня 2015 р.

Призваних по мобілізації закарпатцям встановлено додаткові пільги

Заходи 6-ї хвилі часткової мобілізації на Закарпатті проходять з певними труднощами, на що є як об’єктивні так і суб’єктивні причини.

Військовозобов’язані повинні розуміти, що ніхто з Європи або з Америки чи Африки не прийде захищати наш власний дім, повідомив «Карпатському об’єктиву» Закарпатський обласний військовий комісаріат.

Під час 6 хвилі мобілізації встановлені додаткові (крім тих що раніше встановлені чинним законодавством України та державними органами влади на місцях) пільги, гарантії та можливості для військовослужбовців: – ті хто добровільно звернеться до військового комісаріату, має можливість проходити службу у військових частинах за власним вибором, для цього необхідно особисто отримати відношення з військової частини або звернутися в військовий комісаріат за допомогою отримати таке відношення.

– для учасників АТО з вищою освітою надається можливість пройти спеціальні курси та отримати первинне офіцерське звання. для сержантів, котрі мають відповідний рівень вищої освіти та виявили мужність, відвагу і героїзм у ході проведення антитерористичної операції на сході України, без направлення на курси військової підготовки, їм присвоюється первинне військового звання «молодший лейтенант». за мобілізованими зберігаються усі соціальні пільги та заробітна платня за попереднім місцем роботи на весь період служби в Збройних Силах України. Нагадуємо, що розмір одноразової грошової виплати особам, котрі призвані по мобілізації та підпишуть контракт для подальшого проходження військової служби складає: – сержантам і солдатам – 9744 гривні; – прапорщикам -10962 гривні; – офіцерам – 12180 гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...