В Ужгороді на менінгокок захворіло два учні
На цю інфекцію хворіють усі вікові групи населення, однак основну масу становлять діти у віці до 5-   14 років.
Хворих та підозрілих на хворобу негайно госпіталізують у спеціалізовані відділення інфекційних лікарень. В залежності від важкості клінічного перебігу, хворі можуть бути ізольовані вдома при відсутності в сім’ї або квартирі дітей дошкільного віку та осіб, які працюють в дитячих дошкільних закладах та при наявності умов для проведення постійного медичного нагляду та лікування. При менінгококовій інфекції проводиться специфічна антибіотико терапія та патогенетичне лікування, щеплення.

У дитячих дошкільних закладах, дитячих будинках, школах – інтернатах, дитячих санаторіях, школах (класах) встановлюють карантин на термін 10 днів від моменту ізоляції останнього хворого. Забороняється прийом нових   тимчасово відсутніх дітей, а також перевод дітей і персоналу із однієї групи (класу) в іншу. Всі контактні підлягають медичному огляду.

Перші 2 випадки захворювань   зареєстровано   у   місті   Ужгороді   серед   учнів НВК «Пролісок». Захворювання   у   дітей   протікають   у   легких   клінічних   формах. Санітарно епідеміологічною   службою   та   закладами   охорони   здоров'я проводяться   відповідні   медико-профілактичні заходи.

Епідемічна   ситуація   розцінюється як характерна для даного періоду   року.Державна Санітарно-Епідеміологічна Служба в Закарпатській області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
21 перегляд у квітні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі