• Головна
  • Онлайн кредити в Ужгороді від компанії MoneyVeo
14:06, 6 липня 2015 р.

Онлайн кредити в Ужгороді від компанії MoneyVeo

Компанія MoneyVeo пропонує всім своїм клієнтам таку послугу, як мікрокредит, за допомогою якої можна отримати позику у розмірі до 7500 гривень строком на 30 днів по одним з найнижчих процентних ставок в Україні.

Все, що необхідно - мати власну карту будь-якого банку, а також на момент звернення до фірми бути повнолітнім громадянином України. Крім того, Манивео пропонує постійним клієнтам додаткові знижки, а також можливість брати значно більші суми.

Максимально просто та доступно!

Щоб отримати гроші до зарплаты, достатньо лише заповнити заяву на сайті, після чого дочекатися переказу. Як правило, операція виконується на протязі декількох хвилин (окрім випадків, коли позичальник використовує сервіс вперше). Повернути отриманні гроші можна банківським переказом, через термінали самообслуговування, а також через електронні гаманці.

Компанія Манивео з повагою ставиться до своїх клієнтів, тому надає можливість оформити відстрочку платежу по кредиту, з умовою повного погашення наданих процентів. Знов-таки, чим більший стаж клієнта у співпраці з компанією, тим вигідніші умови йому будуть надані. Ця та інша інформація буде відображатися у кабінеті зареєстрованого користувача.

Максимальна прозорість усіх етапів співпраці

Кредити онлайн надаються на умовах публічної оферти. Це означає, що вам не потрібно самостійно приїжджати в офіс кампанії для укладання договору. Достатньо вказати вище зазначені дані, після чого дочекатися закінчення процедури перевірки карткового рахунку. Це є свого роду захист від не санкціонованого отримання кредитних коштів сторонньою особою.

Брати повторний кредит дозволяється тільки після того, як буде повністю погашений перший і ця інформація з'явиться к кабінеті користувача. Як правило, це відбувається через декілька годин після того, як гроші поступають на рахунок компанії MoneyVeo.

Також потрібно зазначити, що вже виплачені онлайн кредиты будуть позитивно впливати на кредитну історію клієнта. В майбутньому це дасть йому змогу отримувати більш крупні суми в інших банківських структурах.

Сервіс мікрокредитування MoneyVeo дозволяє всім новим користувачам отримати 60-відсоткову знижку на першу позику. Дізнатися подробиці, а також прорахувати, у скільки обійдеться послуга, можна на головній сторінці сайту за допомогою онлайн-калькулятора.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...