В Ужгороді поінформують про конкурс на подання заявок Програми прикордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2007-2013

Спільний Технічний Секретаріат Програми прикордонного співробітництва: Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2007-2013 нагадує, що  у 2011 р. було оголошено третій конкурс на подання заявок в рамках згаданої програми.

З метою розповсюдження інформації про умови конкурсу Спільним Технічним Секретаріатом програми за підтримки проекту "Сприяння розвитку регіонального потенціалу" (RCBI) заплановано проведення низки інформаційних заходів на прийнятній програмній території.

Інформаційні дні відбудуться о 10:00 київського часу:

26 жовтня 2011 р. – м. Ужгород, конференц зала ресторану "Дельфін", Київська набережна 3.

У конкурсі можуть приймати участь неприбуткові державні, регіональні та місцеві установи, діяльність яких відповідає пріоритетним напрямкам програми, органи самоврядування, асоціації, професійні об'єднання, неурядові організації, культурні та релігійні установи, що зареєстровані та діють у Закарпатській, Івано-Франківській та Чернівецькій областях України.


 

В Ужгороді поінформують про конкурс на подання заявок Програми прикордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2007-2013, фото-1
Спільний Технічний Секретаріат Програми прикордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2007-2013
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
4 перегляди в січні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі