Податки «спрощенцям» зменшено вдвічіЗакон передбачає внесення змін до розділу 14 Податкового кодексу. Зокрема, що підприємницькою діяльністю за спрощеною системою оподаткування можуть займатися представники малого та середнього бізнесу 4 груп.

До першої групи відносяться підприємці з обсягом товарообігу до 150 тисяч гривень на місяць, які не мають права залучати найманих осіб та платять єдиний податок у сумі від 10 до 100 гривень на місяць – підприємці, які працюють на ринках і в сфері побутових послуг. До другої групи належать представники малого та середнього бізнесу з оборотом до 1 мільйона гривень на місяць, які мають право залучати до роботи до 10 найманих осіб та платять від 20 до 200 гривень єдиного податку залежно від того, яке рішення прийме місцева рада. Третя група – це фізичні особи з оборотом до 3 мільйонів гривень на місяць з правом найму до 20 працівників і розміром сплачуваного єдиного податку в розмірі 3% з урахуванням ПДВ або 5% без урахування ПДВ. До четвертої групи належать юридичні особи з щомісячним оборотом 5 мільйонів гривень, наймом до 50 осіб і сплачуються єдиним податком у розмірі 3% з урахуванням ПДВ або 5% без урахування ПДВ.

Суть змін полягає у збільшенні допустимого обсягу обороту в 2-6 разів для всіх груп підприємців, при цьому сума податку, що сплачується знижується в 2 рази порівняно з діючими ставками.

«Подробности»
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
9 переглядів в січні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі