Де в Україні добре жити

Організатори рейтингу ТОП-44 досліджували рівень комфортності (якості) життя великих і малих міст України. Досліджувана група складалася з 178 міст обласного значення. Всі ці населені пункти були розділені на дві групи, в складі яких і був сформований лідерський рейтинг міст ТОП-44 (тобто приблизно чверть із 178 міст обласного значення), що включив в себе ТОП-22 міст з населенням менше 50 тис. і ТОП-22 міст з населенням більше 50 тис. жителів.

Так, згідно з результатами дослідження, до трійки кращих великих міст за кількістю набраних балів увійшли два міста із заходу і одне з Півдня України. Перше і друге місця зайняли Калуш та Ялта, які набрали однакову кількість балів. Третє місце - Івано-Франківськ. В цілому, найбільше з великих міст з високою якістю життя в Україні знаходяться на Півдні (8 міст), трохи менше на Заході - 6, на Півночі - 5, в Центрі - 2, і тільки 1 на Сході. З обласних центрів (24-х і столиці АР Крим) тільки чотири увійшли в цей перелік - Івано-Франківськ, Львів, Одеса, Харків.

До трійки найкращих з малих міст за кількістю набраних балів увійшли одне місто з Півночі і два з Заходу України. Перше місце зайняло м.Буча, друге і третє зайняли м.Острог та м.Трускавець.

Крім міст-лідерів рейтингу також склали список перспективних міст України, а також так званих міст-лузерів. Детальніше про цей рейтинг і умови його проведення можна дізнатися на сайті організаторів.

Де в Україні добре жити, фото-1
http://universitas.org.ua/
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
6 переглядів в березні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі