
10:17, 19 жовтня 2011 р.
Сьогодні під керівництвом губернатора відбудеться нарада щодо ситуації з теплопостачанням
У середу, 19 жовтня, під керівництвом очільника краю Олександра Ледиди відбудеться нарада щодо ситуації з теплопостачанням в Ужгороді та області.
Відразу після наради Олександр Ледида та Віктор Погорелов відвідають котельні м. Ужгорода (зокрема, встановлені нещодавно - модульні) та ознайомляться з ходом робіт щодо введення в експлуатацію систем газопостачання котелень.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
11:50, 2 червня
12:06, 3 червня
7
10:53, 5 червня
16:59, 4 червня
4