10:10, 19 жовтня 2011 р.
На Закарпатті встановили заборону на вилов риби
Наказом начальника Державної екологічної інспекції в Закарпатській області – Головного державного інспектора охорони навколишнього природного середовища в Закарпатській області від 17 жовтня 2011 року №797 розпочато проведення операції «Нерест». Вона триватиме з 20 жовтня 2011 року по 10 січня 2012 року.
До проведення заходів державного контролю за станом охорони риби та інших живих ресурсів будуть залучені всі державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Закарпатської області, представники МВС України в Закарпатській області, Закарпатдержрибохорони та громадські інспектори.
Водночас, як виняток, на час нересту дозволено любительське рибальство з берега однією вудкою з одним гачком та спінінгом з одною блешнею на наступних ділянках рибогосподарських водних об’єктів Закарпатської області: р. Тиса – від п/зн №361 в м. Чоп Ужгородського району до місця впадіння р.Шопурка в с.Великий Бичків Рахівського району; р.Тересва — від місця впадіння в р.Тиса вверх по течії до автотранспортного мосту в с. Нересниця Тячівського району, р.Теребля — від місця впадіння в р.Тиса вверх по течії до автотранспортного мосту в смт.Буштино Тячівського району; р.Ріка — від місця впадіння в р.Тиса вгору за течією до автотранспортного мосту в с.Іза Хустського району; р.Боржава – від місця впадіння; в р.Тиса с.Вари Берегівського району вверх по течії до автотранспортного мосту на с. Імстичево Іршавського району; р.Іршавка — від місця впадіння в р.Боржава вверх по течії до автотранспортного мосту на с.Лоза Іршавського району; р. Латориця — від державного кордону Україна-Словаччина вверх по течії до автотранспортного мосту в м.Свалява з всіма притоками, «старицями» за винятком: р.Стара (дозволено до с.Лінці Ужгородського району), р.Веля (дозволено до с.Худлево Ужгородського району); р.Уж — від державного кордону Україна-Словаччина в Ужгородському районі вверх по течії до автотранспортного мосту с.Кострино — с.Люта Великоберезнянського району; р.Лютянка — від впадіння в р.Уж вверх по течії до знаку поділу Перечинського та Великоберезнянського адміністративних районів; р.Тур’я — від впадіння в р.Уж вверх по течії до с.Тур’я Поляна Перечинського району;на внутрішніх рибогосподарських водоймах загального користування місцевого значення (замкнутого ставкового, озерного типу) в межах Ужгородського, Мукачівського, Перечинського, Іршавського, Берегівського, Хустського, Виноградівського адміністративних районів Закарпатської області.
Довідково: Порушення правил рибальства (ст. 85 ч. 3 Кодексу України про адміністративні правопорушення) тягне за собою попередження або накладання штрафу на громадян від 34,00 грн. до 170,00 грн. і попередження або накладання штрафу на посадових осіб від 170,00 грн. до 510,00 грн.
Грубе порушення правил рибальства (рибальство із застосуванням вогнепальної зброї, електроструму, вибухових або отруйних речовин, інших заборонених знарядь лову, промислових знарядь лову особами, які не мають дозволу на промисел, вилов водних живих ресурсів у розмірах, що перевищують встановлені ліміти або встановлену правилами любительського і спортивного рибальства добову норму вилову) (ст. 85 ч. 4 Кодексу України про адміністративні правопорушення) тягне за собою накладання штрафу на громадян від 340,00 грн. до 680,00 грн. з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника, та незаконно добутих водних живих ресурсів чи без такої і на посадових осіб від 510,00 грн. до 850,00 грн. з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника, та незаконно добутих водних живих ресурсів чи без такої.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
18:59, 10 грудня
18:59, 10 грудня
18:59, 10 грудня
18:59, 10 грудня
12:03, 2 грудня
live comments feed...