• Головна
  • Як своє авто продать щоб мороки з ним не мать?
Новини компаній
17:51, 4 червня 2015 р.

Як своє авто продать щоб мороки з ним не мать?

Новини компаній

Дане питання все частіше назріває у головах тих автовласників, яким вже набридли їхні залізні коні. Одна лише думка, про те, що горе-водії позбудуться найголовнішого мотлоху свого гаражу тішить їх так, що подробиці акту купівлі/продажу досить часто втрачаються з виду. А дарма, адже на ринку вживаних автомобілів завжди знайдуться паразити, ладні заробити на тому, чим ви готові пожертвувати аби пришвидшити процес – тобто придбати вашу автівку за безцінь. Чи варто на це йти, та чи завжди за ви змушені нести колосальні витрати, аби оперативно продати свого застарілого з точки зору фізичних та моральних показників автомобіля?

Операції купівлі/продажу на ринку вживаних транспортних засобів відбуваються досить часто. Проте далеко не завжди, точніше навіть рідше ніж частіше результат цих угод влаштовує обидві сторони. Певна річ продавець намагається з усієї сили довести, що кожен грам проіржавівшого металу його машини вартує відповідної кількості грамів золота. В той же час покупці (зазвичай спочатку це перекупщики) схильні дотримуватись іншої стратегії – збивання ціни за кожну мікро царапину на бампері чи не приведи Господь на дискові. І ті й інші в чомусь праві, але за ким з них мусить бути останнє слово? І чи доцільною при купівлі/продажу автомобіля користуватись послугами компаній що здійснюють автовикуп?

Як своє авто продать щоб мороки з ним не мать? (фото) - фото 1

Як своє авто продать щоб мороки з ним не мать? (фото) - фото 1

Ціноутворення

Міжнародна практика реалізації бувшого у користуванні транспорту говорить про те, що справедливою ціною на вживаний автомобіль є та, яка відображає його реальний фізичний стан з поправкою на вартість придбання нового авто з салону, віку авто, кількість власників до кінцевого споживача та умови в яких експлуатувався транспорт. Певна річ у більшості цих моментів тамтешні покупці можуть пересвідчитись документально, однак реалії наших авто ринків Б/В машин дещо інші. Можливість встановлення реальної економічної ціни на той чи інший автомобіль неминуче підштовхує наших автовласників до продажу автівки тим, хто визначає ціну хоча б прозоро. Таку роль в нашій країні взяли на себе компанії що займаються викупом авто. Це відносно новий та достатньо свіжий вид посередницьких послуг що з кожним роком стає дедалі популярнішим і на це є свої обґрунтовані причини. З точки зору формування ціни авто викуп приваблює тим, що Вам не потрібно годинами калькулювати та зважувати всі за і проти висування авта зо тією чи іншою ціною, враховуючи цілий перелік факторів. Все що вам потрібно, це приїхати до СТО, яка від імені відповідної фірми здійснює безкоштовну діагностику передуючу автовикупу авто, і все – ціна озвучена. Якщо ви вважаєте її занизькою, просто оберіть іншу компанію здійснюючу викуп автомобілів.

Невибагливість у виборі

Більшість покупців поношених транспортних засобів, як то кінцеві споживачі так і перекупщики підходять до придбання залізного коня з думкою що «ця тачка далеко несхожа на нову, тому буду придиратись до кожного моменту який відрізняє її від такої». Звісно ж це має сенс, коли мова йде про бажання торгуватись, але раціональний підхід до такого кроку потребує чіткого усвідомлення за що покупець платить гроші і які. Якщо оголошення про продаж машини містить коментар «продам терміново авто» то у більшості випадків покупець має бути готовим до того що стан лоту є далеким від ідеального і у цьому немає нічого надзвичайного. Та вартість ремонту як і пального останнім часом демонструє виключно тенденцію до дорожчання, тому мабуть мало хто з тих хто шукає автомобіль для себе наважиться здійснити викуп битого автомобіля для відновлення. В той час як спеціалізовані на авто викупі підприємства охоче здійснять викуп битих машин з неменшим задоволення, але певна річ за дещо нижчою ціною. Більш того, якщо гроші за пошкоджений транспорт потрібні негайно, Вам доведеться прикласти чимало зусиль аби знайти покупця на свій товар. А фірми що спеціалізуються на автовикупі зазвичай охоче йдуть на терміновий автовикуп. Вочевидь здійснивши автовикуп терміново, Ви маєте більше шансів вдало вкласти виручку у придбання іншого засобу пересування.

Безпека

Окрім усього вищесказаного авто викуп машин цікавий ще й тим, що ви не ризикуєте бути ошуканим. Так, це звучить доволі дивно з огляду на те, що більшість рекламних оголошень подібних організацій починаються фразами: «викуповуємо автоледь не зі звалища» чи «продати авто терміново, швидше ніж встигнете озирнутись», але це факт. Фірми, що мають ознаки юридичних осіб, як там не крути – несуть юридичну, а її очільники ще й адміністративну та кримінальну відповідальність. Не дарма статистика продажів на вторинному ринку авто свідчить про те, що 87% автовласників реалізувавши свої автомобілі через автовикуп здійснюють усі подальші продажі лише за допомогою цих посередників. Довіра народу – наразі це єдина відзнака якою можуть похвалитись усі фірми задіяні у викупі авто. Тому не ризикуйте власними грошима й часом та довірте продаж вашої машини структурам маючим до цього хист. Тим самим Ви вбережете себе та свого залізного коня від усього злого що може приховувати в собі ринок вживаних транспортних засобів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...