Вважаєте, зимові Карпати - це лише суцільні гірськолижні траси? Ви й не підозрюєте, скільки самих різних незабутніх вражень може подарувати цей чудовий край! У Карпати можна їздити з року в рік, відкриваючи для себе все нові куточки, знаходячи все нові враження. Славське і Яремче, Воловець і Міжгір'я, Хуст та Яблуниця, і, звичайно, Ворохта - Карпати надають багатий вибір для зимового відпочинку. Від щирого сердця запрошуємо вас відвідати гостинний двір "Горицвіт" та отримати незабутній відпочинок в карпатах із родиною.

Ворохта - селище високогірне, так що сніг тут випадає рано і довго не сходить. Рельєф тут унікальний - поєднує гірські схили різної крутизни і великі плоскі простори. Тому не дивно, що курорт став раєм для спортсменів, що займаються зимовими видами спорту. На тутешньому стадіоні постійні гості - біатлоністи.

Але це не все: у Ворохті три діючих лижні трампліни запаморочливої ​​висоти, на яких щозими проводяться змагання. Красиво, але дивитися навіть страшнувато. Для гірськолижників є схили різної складності, для «просунутих» - крісельний підйомник, для «чайників» - два бугелі і, зрозуміло, індивідуальні послуги досвідчених інструкторів. Протяжність траси становить 320 метрів, перепад висоти - 72 метри.

Саме з селища Ворохта відправляються екскурсії на Говерлу. Втім, «екскурсія» - визначення невірне. Спуск з гори здасться вам неймовірно складним. Засніжена Говерла вразить вас своєю зимової красою, але сходження на неї взимку нерегулярні: доводиться відстежувати погоду і товщину снігового покриву.

Якщо відпочинок для вас - насамперед комфорт і новизна вражень, то Ворохта не обдурить ваших очікувань. Хочете - відправляйтеся на кінну прогулянку засніженим лісом, а можете прокотитися в санях А готові провести вечір біля вогнища-ватри, насолоджуючись гарячим вином і дивовижними шашликами? Або навіть зустрітися з карпатським чаклунами?

Що особливо приємно, що відпочинок у Ворохті, порівняно з сусідніми курортами, доступний, але не менш комфортний. Міжміський телефон, хороше транспортне сполучення, а до підйомника вас доставлять на санях за символічну плату. Хочете відчути себе, як вдома - вас з радістю приймуть господарі як мінімум 8-ми приватних садиб. На центральній вулиці ви знайдете безліч кафе і ресторанів, пункт прокату лижного спорядження, лижний «секонд-хенд» та ринок карпатських сувенірів - вибирайте розвага на свій смак.

Ворохта - це зимова казка!