• Головна
  • Ужгородця, який мив авто у річці, оштрафували на 170 грн.
12:26, 26 вересня 2011 р.

Ужгородця, який мив авто у річці, оштрафували на 170 грн.

В Головне управління Закарпатдержрибоохорони надійшла інформація у вигляді листа з фотографією відносно зафіксованого факту миття автомашини на р.Уж поблизу с. Кам'яниця Ужгородського р-ну із зазначенням дати та часу порушення.

На фотографії чітко видно місце, номера транспортного засобу і особу, що миє автомашину.

Реагуючи на заяву громадянина по факту порушення природоохоронного законодавства, інспекторами Ужанського відділу за сприяння працівників обласного ДАІ та Ужгородського МВ УМВС було встановлено особу порушника. За місцем проживання гр.Стегура В.В. (1971р.н.) мешканця м.Ужгород, на нього було складено протокол про адміністративне правопорушення та накладено штраф в розмірі 170 грн.

По вказаному факту можна сказати одне , коли є бажання і сумління можемо діяти за "європейським" підходом та кінцевим результатом.

А увагу громадян та відпочиваючих звертаємо на те, що миття автотранспорту , паркування , стоянка (не зупинка) в межах прибережної смуги (25, 50, 100 м від берегової лінії в залежності від річки чи водойми), рух транспортних засобів по водній частині русла та руйнування гідроспоруд і берегів (окрім проведення робіт за дозволами) є порушенням природоохоронного законодавства і передбачає адміністративну відповідальність у вигляді штраф від 34 грн. до 680 грн.

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...