• Головна
  • Три закарпатські виші потрапили до «чорного» списку за невидачу студквитків
11:09, 21 вересня 2011 р.

Три закарпатські виші потрапили до «чорного» списку за невидачу студквитків

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України оприлюднило перелік вищих навчальних закладів, які станом на 19-те вересня не замовили і не видали студентські квитки для студентів-першокурсників, які вступили на навчання за освітньо-професійними програмами молодшого спеціаліста, бакалавра, спеціаліста та магістра.

Про це повідомили у прес-службі МОНмолодьспорту.

До переліку увійшло 106 вищих навчальних закладів.

Лідером із невидачі студентських квитків стали виші Криму –12 ВНЗ, на другому місці Львівщина –11 ВНЗ, а на третьому Київ – 9 вишів. Далі йдуть навчальні заклади Донбасу (8), Слобожанщини (7), Дніпропетровщини та Прикарпаття (по 6), Луганщини (5), Запоріжжя, Рівненщини, Одещини, Тернопільщини, Чернігівщини (по 4); Закарпаття, Полтавщини, Херсонщини, Хмельниччини та Черкащини (по 3). Завершують антирейтинг Вінниччина, Житомирщина, Миколаївщина (по 2). Лише по одному ВНЗ на Київщині та Сумщині не замовили студентські квитки для власних студентів.

Зокрема, серед закарпатських вишів студентські квитки не видали: Закарпатський коледж управління та бізнесу "Ерудит" у формі товариства з обмеженою відповідальністю Закарпатська область; "Закарпатський угорський інститут імені Ференца Ракоці ІІ" Закарпатська область;
Приватний вищий навчальний заклад "Карпатський університет імені Августина Волошин" Закарпатська область.

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...