• Головна
  • В Ужгороді роботу скандального АВС на проспекті закриють ще раз
14:00, 20 вересня 2011 р.

В Ужгороді роботу скандального АВС на проспекті закриють ще раз

Мешканці одного з будинків на проспекті Свободи поскаржилися журналісту одного з інтернет-видань, що закрита три місяці тому тераса АВС знову відновила свою роботу ...

Тераса виходить у двір багатоповерхівки і жителям будинків не подобається, що на ігровому майданчику, де гуляють їхні діти, бродять п'яниці, які вивалюються з цього закладу.

Три місяці минуло - і все заново, - скаржиться мешканець багатоповерхівки Роман Кардаш. - Я вже не знаю куди нам звертатися, що робити, куди писати. Діти катаються на гойдалках дитячого майданчика, яку їм власноруч зробили жителі багатоповерхівок. Через відкриті вікна квартир дивимося на людей, що сидять тут напідпитку. Знову починається все з початку - тусується всяка алкашня, п'янки-гулянки ...

Мер Погорєлов про знову відкритій терасі не знає, але як так вийшло, що вона заробила знову.

- Я дав доручення, щоб другий раз зупинили діяльність цієї тераси. Знову дано завдання, щоб розібралися, хто дав дозвіл їм працювати, адже мого дозволу не було, - заявив він журналістам на прес-конференції в Ужгороді.
Тераса запрацювала близько двох тижнів тому. Пан Роман відразу написав листа-скаргу до мерії.

- Головне, що 3 місяці тому прозвучали гасла, ніби в тому, що тераса функціонувала на території двору багатоповерхівки винна минула влада, яка, нібито, на право і на ліво роздавали дозволу. А тепер що, знову скажуть, що в усьому винен Ратушняк? Адже на цей раз не він - це нова влада дала нові дозволи. Я вже обходив всіх заступників, написав заяву на ім'я мера. Хай мені пояснять як же так сталося, що на скарги десятків людей не звертається ніякої уваги, - розповів мешканець будинку.

Нагадаємо, 3 місяці тому під пильним наглядом преси мерія міста закрила терасу АВС, проти функціонування якою підписалися тоді 60 ужгородців.

- Вважаємо, що існування тераси магазину «Стів» в житловій зоні, безпосередньо під вікнами мешканців грубо порушує правила користування житловими будинками та приміщеннями, спокій громадян, а також законне право мешканців на проживання в нормальних умовах, - говорилося у зверненні.


0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...