• Головна
  • Представником Нацради з питань телебачення і радіомовлення в Закарпатській області знову призначений Іван Кузьма
Призначення
11:00, 27 березня 2015 р.

Представником Нацради з питань телебачення і радіомовлення в Закарпатській області знову призначений Іван Кузьма

Призначення

26 березня на засіданні Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення було підбито підсумки конкурсу на заміщення вакантних посад представників регуляторного органу уряді областей.

Про це йдеться в офіційному повідомленні Національної ради з питань телебачення та радіомовлення.

Зокрема, представником Нацради в Закарпатській області призначений Іван Кузьма, який виконував ці обов'язки і в попередній період.

Загалом на конкурс було подано 50 заяв. Серед призначених посадовців – п’ятеро нових. Представника в Хмельницькій області не призначено, оскільки голосування не дало позитивного результату. Цю вакансію  буде виставлено на повторний конкурс.

До функцій новопризначених працівників апарату регулятора входять нагляд за дотриманням ліцензіатами умов ліцензії, моніторинг телерадіопрограм, нагляд за дотриманням визначеного законодавством порядку мовлення під час проведення виборчих кампаній та референдумів, інформування Національної ради про порушення тощо.

Нагадаємо, що представників Національної ради призначають на конкурсній основі терміном на 4 роки згідно зі статтею 11 Закону України «Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#на закарпатті #в ужгороді #телебачення #радіомовлення #Іван Кузьма
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...