• Головна
  • В Ужгороді стартує масовий розпродаж комунального майна? (ДОКУМЕНТИ)
10:00, 27 березня 2015 р.

В Ужгороді стартує масовий розпродаж комунального майна? (ДОКУМЕНТИ)

У свіжому числі комунальної газети «Ужгород» (№26 від 13 липня 2013 року) опубліковано оголошення Департаменту міського господарства про оголошення конкурсу із відбору суб’єктів оціночної діяльності по оцінці чергових об'єктів комунальної власності громади міста. Мова йде про майже 30 об'єктів.

Насамперед, радує сам факт публікації, бо іноді Департамент міського господарства під керівництвом киянина Олексія Касперова "забуває", всупереч закону, робити публічною важливу інформацію, що стосується продажу майна громади обласного центру Закарпаття. Чим зайвий раз змушує до активності журналістів і, зрідка, прокуратуру Ужгорода.

У даному випадку інформація корисна вже тим, що робить процедуру продажу або передачі в оренду міського майна потенційно прозорою, і участь в майбутніх конкурсах, за бажання, зможе взяти більша кількість потенційних покупців.

"В даному випадку, - констатує громадський активіст Олександр Волосянський, - особливої уваги заслуговують два об'єкти: під №26 – будівля клубу площею 120,9 кв.м. за адресою: м.Ужгород, вул. Горянська, 6 та під №27 – будівля літ. "А" площею 545,0 кв. м. за адресою : м.Ужгород, вул. Минайська, буд. 23а".

У першому випадку йдеться про об’єкт культури та дозвілля, а тому, на думку О.Волосянського, його варто би було не продавати, а "переобладнати під центр дозвілля чи центр надання первинної медичної допомоги або ж опорний пункт міліції, що значно покращить інфраструктуру мікрорайону "Горяни".

"Щодо другої будівлі з таємною назвою "літ. "А" – це будівля колишньої словацької стоматполіклініки. Це саме те приміщення, яке було запроектоване та збудоване, словаками ще в 1986 році саме як стоматологічна поліклініка, і з якої примусово виселили досвідчених лікарів і позбавили ужгородців можливості недорогого і єдиного в місті ЦІЛОДОБОВОГО лікування зубів", - констатує О.Волосянський, закликаючи міську влади не допустити продажу цих об’єктів, виключити з приватизації та залишити приміщення по вул. Минайська, буд. 23а (стоматполіклініка) громаді міста.

13072013_26_газета Ужгород-1

13072013_26_газета Ужгород-1

13072013_26_газета Ужгород-2

13072013_26_газета Ужгород-2

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#на закарпатті #в ужгороді #розпродаж майна #комунальне майно ужгород
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...