• Головна
  • Надворі середина вересня, а в Ужгороді зацвіли каштани
11:30, 19 вересня 2011 р.

Надворі середина вересня, а в Ужгороді зацвіли каштани

Примхи природи та погоди не завжди зрозумілі пересічним людям, чого не скажеш про дослідників-професіоналів. Неспеціалісти ж можуть переглянути програму на телебаченні, почитати все що цікавить в газеті, журналі чи у спеціалізованих виданнях. А те, що днями відбулося в Ужгороді, таки потребує додаткового «візиту» до підручника з біології...

За вікнами перевалило за половину першого місяця осені. Закарпатці змирилися із закінченням теплого і сонячного літа, проте погодні умови сприяють відкладенню на пізніше славнозвісної осінньої депресії. Неймовірно тепла погода, що зберігається ось уже третій тиждень поспіль, вводить в оману не тільки ужгородців, а й навколишню природу.

Справжнє диво можна спостерігати цими днями в обласному центрі Закарпаття. По вулиці Шумній та Підградській зацвіли... каштани! Невеличкий ковток весняної свіжості поряд із вже по-осінньому жовтими навколишніми деревами — неймовірна краса. Чому так сталося, швидше б розповіли спеціалісти: чи то сприяє їх місцезнаходження (мається на увазі близькість до річки, підвищена вологість), вже холодні ночі, але дуже теплі дні, хтозна..

Нам же залишається насолоджуватися прощальними сонячними листівками минулого літа під по-весняно вбраними квітучими каштанами.

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...