• Головна
  • УжНУ співпрацюватиме з Люблінським католицьким університетом
16:00, 24 березня 2015 р.

УжНУ співпрацюватиме з Люблінським католицьким університетом

Упродовж 19-20 березня Люблінський католицький університет з робочою поїздкою відвідав директор Науково-дослідного інституту державно-конфесійного права та державно-церковних відносин Ужгородського національного університету, доцент кафедри міжнародного права, кандидат юридичних наук, доктор богослов’я, архімандрит Євфросин (Олександр Білаш).

Поїздка відбулася на запрошення декана факультету права, канонічного права та адміністрації, завкафедри державно-конфесійного права Люблінського католицького університету, професора свящ. Петра Станіча.

Під час зустрічі були обговорені питання співпраці між факультетами, організації спільних наукових заходів та можливості обміну викладачами і студентами. Окремою темою для обговорення стало питання започаткування спільної сертифікатної програми з напряму державно-конфесійного права у 2015/2016 навчальному році. 

Крім заходів робочої програми, директор НДІ побував на Дні відкритих дверей Люблінського університету, під час якого були презентовані всі факультети та підрозділи вишу, відвідав музей мистецтва та реставраційне сховище.

Архімандрит Євфросин завітав також до управління Люблінської єпархії Польської автокефальної православної церкви, де мав зустріч з Високопреосвященнійшим Авелем, архієпископом Люблінським та Холмським. У ході візиту була досягнута домовленість щодо підписання Угоди про співпрацю між НДІ державно-конфесійного права та державно-церковних відносин УжНУ й Люблінською єпархією ПАПЦ.

Для довідки: Люблінський католицький університет Івана Павла ІІ є найстаршим католицьким університетом Центрально-Східної Європи, одним із найстарших вишів Польщі. Заснований 1918 року, має понад 1300 викладачів та близько 20 тисяч студентів і докторантів. В університеті діють факультети: теології; права, канонічного права та адміністрації; філософії; гуманітарних наук; суспільних наук; біотехнології та природничих наук; математики, інформатики та ландшафтної архітектури; колегіум інтердисциплінарних індивідуальних гуманітарно-суспільних студій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#на закарпатті #в ужгороді #ужну #католицький університет #універ ужгород
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...