• Головна
  • ГУ ДФС Закарпаття: в слід за новими правилами розроблено нові сервіси
09:00, 24 березня 2015 р.

ГУ ДФС Закарпаття: в слід за новими правилами розроблено нові сервіси

З 1 лютого 2015 року реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних підлягають всі накладні та розрахунки коригування кількісних та вартісних показників до неї. Це не залежить від суми ПДВ в одній податковій накладній та/або розрахунку коригування.
З метою поліпшення процесу подання податкових документів, впровадження електронних сервісів та розвитку електронного документообігу, а також уніфікації форматів документів ДФС розробляє та оприлюднює на офіційному веб-порталі формати електронних документів.
Зокрема, фіскальною службою розроблено новий електронний сервіс для платників податків, який надає їм змогу за запитом безоплатно отримувати відомості про податкові накладні таабо розрахунки коригування з Єдиного реєстру податкових накладних.
Крім того, покупці мають можливість отримувати з Реєстру електронні копії податкових накладнихрозрахунків коригування, які зареєстрували їх контрагенти – постачальники.
Щоб отримати таку накладну покупцю необхідно надіслати в електронному вигляді запит до Реєстру. В результаті він отримає повідомлення про реєстрацію податкової накладної в електронному вигляді.
Зазначимо, що податкова накладна, складена в електронному вигляді, та отримана з Реєстру покупцем, вважається такою, що отримана від постачальника.
Нагадуємо, що термін реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в ЄРПН не змінився та становить 15 календарних днів з дати складання податкової накладної/розрахунку коригування.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#на закарпатті #податкова ужгород #дфс закарпаття #податкові правила #податкові сервіси
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...