• Головна
  • Сьогодні в Ужгороді освятять бювет-капличку
13:00, 14 вересня 2011 р.

Сьогодні в Ужгороді освятять бювет-капличку

Сьогодні, 14 вересня, в Ужгороді освятять бювет-капличку, що знаходиться на подвір'ї міської дитячої лікарні (вул. Ракоці).

Нагадуємо, за ініціативою міського голови бювет відновили після кількарічної «перерви» у роботі. Приміщення мистецьки оздобили, у тому числі вітражами та екуменічним хрестом. Оригінально облаштували і місце, звідки тече вода – скульптор Василь Роман зробив вишуканий гранітний стіл, який має функцію й престолу. Сам бювет же може діяти як і як капличка.

Церемонію освячення, яка розпочнеться об 11-ій і триватиме близько півтора години, проведе єпископ Мілан Шашік. На час освячення близь бювету вже буде встановлена й інформаційна дошка, яка розповідатиме про властивості мінеральної води, яку кожен охочий зможе попити чи набрати в пляшку у відновленому бюветі.

Увага: сьогодні освячуватимуть приміщення та джерело води, а урочисте відкриття бювету-каплички відбудеться 17 вересня о 12-ій годині, за участі міського голови і гостей, яких Ужгород приймає з нагоди Дня міста. Таким чином, з відкриття відновленого бювету, і почнуться основні заходи до Дня Ужгорода, які триватимуть у суботу й неділю.

0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...