• Головна
  • Ужгород та Мукачево перейдуть на автономне опалення?
15:00, 12 вересня 2011 р.

Ужгород та Мукачево перейдуть на автономне опалення?

У понеділок, 12 вересня, під керівнцтвом першого заступника голови обласної адміністрації Івана Бушка відбулась нарада щодо ситуації з переведенням бюджетних установ та житлових будинків краю на автономне опалення. У нараді взяли участь заступники міських голів Ужгорода та Мукачева Віктор Трикур та Ігор Запотічний, начальник головного управління ЖКГ Василь Романець.

В Ужгороді актуальним залишається питання переведення освітніх закладів на автономне опалення. За словами заступника міського голови Ужгорода Віктора Трикура, процес проходить згідно з встановленим графіком. Наразі питання щодо встановлення автономних котелень виникають у школах № 12, 15, 19 та дитячому садку № 42. До середи, 14 вересня, керівництво Ужгорода повинне дати однозначну відповідь по забезпеченню цих об'єктів теплом.

Відповідальним за переведення Ужгорода на автономне опалення поставлене завдання - вивчити дані щодо споживання газу раніше і потребу газу для котелень після модернізації, щоб мати можливість використовувати наявні вже газові мережі.

У Мукачеві наступна сесія міськради визначить додатковий перелік мешканців квартир, яким буде надано допомогу у встановленні індивідуального опалення на суму 2,2 млн. грн.

0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...