• Головна
  • Закарпатську обласну організацію Єдиного Центру очолив ректор УжНУ Володимир Смоланка (ФОТО, ВІДЕО)
Призначення
17:00, 9 березня 2015 р.

Закарпатську обласну організацію Єдиного Центру очолив ректор УжНУ Володимир Смоланка (ФОТО, ВІДЕО)

Призначення

7 березня 2015 року в Ужгороді відбулась конференція Закарпатської обласної організації Єдиного Центру, на якій були присутніми 131 делегат від районних та міських осередків, депутати Закарпатської облради, районних та сільських рад, міські голови Мукачева, Чопа та Перечина, представники освіти та медицини, а також громадськості та ЗМІ.

Присутні розпочали свою роботу з хвилини мовчання, вшанувавши пам'ять загиблих співвітчизників, що віддали своє життя за волю, свободу та незалежність України.

Конференцією обрано нового голову обласної партійної організації.

Закарпатську обласну організацію Єдиного Центру очолив Володимир Смоланка - ректор ДВНЗ "Ужгородський національний університет", депутат Закарпатської облради, нейрохірург, голова Української асоціації нейрохірургів, член тренувального комітету Європейської асоціації нейрохірургічних товариств, добре знана та високоповажна особистість як в Україні, так і за її межами.

Новообраний голова ЗОО ЄЦ подякував за висловлену довіру. Побажав присутнім здоров'я та енергії. Висловив побажання обласній парторганізації залишатись і надалі сильною та впливовою.

Також конференцією обрано першого заступника та заступників голови ЗОО ЄЦ.

Першим заступником став Денис Соболь - бронзовий призер літніх Паралімпійських ігор 2012 року, майстер спорту України міжнародного класу.

Заступниками - Інгрід Туріс та Ростислав Федів.

Інгрід Туріс - кандидат філологічних наук, доцент, засновник Мовної школи "Інгрід Студія Лінгвістики".

Ростислав Федів - кандидат економічних наук, депутат Закарпатської облради.

Сформовано Раду ЗОО ЄЦ у кількості 28 чоловік, контрольно-ревізійну комісію у складі 7 чоловік.

Обрано президію, до якої увійшли: Володимир Смоланка, Ростислав Федів, Володимир Шкріба, Денис Соболь, Андрій Балога та Інгрід Туріс.

Під час конференції керівник секретаріату ЗОО ЄЦ Володимир Шкріба відзвітував про діяльність обласного осередку партії за звітній період, окреслив позицію партії стосовно окремих питань, а також завдання та цілі.

Зокрема, керівник секретаріату зауважив, що сьогодні надзвичайно гостро стоїть потреба у реформах. Закликав ніколи не стояти осторонь подій. Брати активну участь в житті краю та країни загалом. Сприяти позитивним змінам в нашій країні усіма можливими й доступними методами та способами. За наявної можливості – самим здійснювати ці зміни.

Закликав сприяти та брати активну участь у впровадженні засад та принципів, які поставила перед суспільством та владою Революція Гідності, сприяти боротьбі з корупцією і хабарництвом.

«Ситуація в країні вимагає згуртованості, активності та, головне, дій. Часи пустих слів та популізму минули, і зараз, як ніколи, потрібно щось робити для того, аби зупинити це падіння в прірву. Так, багато залежить від керівництва країною, але не потрібно применшувати роль кожного з нас. Тим більше - роль цілої громади.

Безпосередньо брати участь в прийнятті важливих та потрібних рішень як для усієї країни, так і для нашого краю повинні, перш за все, високоморальні, а також ініціативні та активні люди. Є такі люди - їх треба підтримувати. І саме таких людей ми готові, і будемо, підтримувати", - додав Володимир Шкріба.

Питання щодо активної участі у житті Закарпаття торкнувся і голова Іршавської РО ЄЦ, депутат Закарпатської облради Максим Хохлов, який закликав активніше долучатися до вирішення проблем, які наразі стоять перед областю і закарпатцями.

На конференції також виступили: голова Перечинської РО ЄЦ Надія Чомоляк, голова Ужгородської МО ЄЦ Ярослава Гасинець, голова Берегівської РО ЄЦ Золтан Ковач, депутат Закарпатської обласної ради Михайло Мотильчак, депутат Берегівської міськради Світлана Чирибан, Інгрід Туріс та Денис Соболь.

Після конференції відбулося засідання контрольно-ревізійної комісії, на якому головою КРК обрано депутата Мукачівської райради Михайла Ковача.

Закарпатську обласну організацію Єдиного Центру очолив ректор УжНУ Володимир Смоланка (ФОТО, ВІДЕО), фото-1
Закарпатську обласну організацію Єдиного Центру очолив ректор УжНУ Володимир Смоланка (ФОТО, ВІДЕО), фото-2
Закарпатську обласну організацію Єдиного Центру очолив ректор УжНУ Володимир Смоланка (ФОТО, ВІДЕО), фото-3
Закарпатську обласну організацію Єдиного Центру очолив ректор УжНУ Володимир Смоланка (ФОТО, ВІДЕО), фото-4
Закарпатську обласну організацію Єдиного Центру очолив ректор УжНУ Володимир Смоланка (ФОТО, ВІДЕО), фото-5
Закарпатську обласну організацію Єдиного Центру очолив ректор УжНУ Володимир Смоланка (ФОТО, ВІДЕО), фото-6
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#на закарпатті #в ужгороді #єдиний центр #ужну #володимир смоланка ужгород #смоланка ужну
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...