• Головна
  • Ужгород економитиме на «зірках»
14:02, 9 вересня 2011 р.

Ужгород економитиме на «зірках»

Святкування 1118 річниці Ужгорода обійдеться залученням власних талантів. Про це сьогодні на прес-конференції в Ужгороді розповів його мер Віктор Погорєлов. «У нас же стільки талантів – Степан Гіга чи Попович. Я навіть просив, щоб зв’язалися з Йолкою, але вона десь там на Дальньому Сході в турне. Ви знаєте, що сьогодні робота співака починається від $5 -10 тис. Цих коштів немає.», - повідомив про підготовку до заходу мер.

Він пояснив, що з метою економії коштів, ведеться пошук шляхів, щоб чим більше витрат, необхідних для підготовки до свята, виділялись на основі меценатства: «Я збирав керівників готелів. Вони запропонували мені, що приймуть безкоштовно 7 делегацій міст-побратимів, які приїдуть до нас. Харчування вони забезпечать також. Також, є велика кількість ужгородців, які побажали безкоштовно зробити те чи інше дійство під час свята. Це і установка сцени, і установка атракціонів. Я сьогодні підрахував, що, без фуршету для керівників міст-побратимів, на який ми, до речі, також шукаємо спонсорську допомогу, вже сума кошторису нашого дійства зменшився з 250 тис дол. до 50 тис. дол.».

Але і цю суму витрат  мер прагне зменшити. «Я збирав представників банків. Пояснив, що вони працюють в нашому місті, використовують наші гаманці і попросив, щоб вони знайшли ці гроші. Приємно бачити, що є якась домовленість і люди допомагають», – зазначив Погорєлов.

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...