• Головна
  • Василь Губаль закликав представників місцевого самоврядування «об'єднатися заради Закарпаття» (ФОТО)
11:00, 6 березня 2015 р.

Василь Губаль закликав представників місцевого самоврядування «об'єднатися заради Закарпаття» (ФОТО)

Голова Закарпатської ОДА Василь Губаль відкрив засідання "круглого столу" на тему "Перспективи розвитку місцевого самоврядування у контексті реалізації Закону України "Про засади державної регіональної політики". Захід, який у четвер, 5 березня, зібрав голів місцевих рад краю та експертів, мав на меті організацію дискусії навколо перспектив реформ, у тому числі й адміністративних, щодо пошуку оптимальних форм взаємодії громад, тощо.

Очільник області запросив представників органів місцевого самоврядування – передовсім голів місцевих рад, міських, сільських і селищних голів - до об'єднання заради Закарпаття. "Переконаний, що нам частіше треба спілкуватися, гуртуватися, адже в нас спільні задачі. Ми повинні говорити не тільки про життя краю, а й і про і про зміни в державі, про те, як рухатися далі. Органи влади, місцевого самоврядування мають працювати для розвитку області, її економіки, соціальної сфери як єдиний механізм. Завдання у нас одні – закарпатські, українські. Це – добре життя в наших громадах".

Також під час обговорення Василь Губаль закликав представників місцевого самоврядування Закарпаття підходити до справ як справжні господарі, по-хазяйськи, відповідально. Голова ОДА розповів про принципи поділу коштів із вільних залишків бюджету, що виносяться на розгляд найближчої сесії облради – вони рівномірно розподілені між містами і районами краю, серед пріоритетів – увага глибинці, завершення тих об’єктів, які вже розпочаті, і також відзначив, що певні райони роками не мали таких серйозних вливань для соціальної сфери, що надійдуть зараз. Також наголосив, що обласна влада приділяє велику увагу енергозаміщенню та енергозбереженню, й це має на меті мінімізувати використання газу: у 2014-му році проведено чимало заходів, здійснено облаштування твердопаливних котлів у закладах області, великі плани є й на 2015-ій рік – аж до повного переходу бюджетної сфери на альтернативне газовому опалення.

Відтак керівник краю ще раз запросив представників громад об’єднувати зусилля заради розвитку економіки, у тому числі залучення інвестицій, а також брати участь у міжнародних грантових проектах та бути активними й ефективними менеджерами на місцях. "Чекаємо пропозицій, не будьте байдужими – як стосовно справ села, міста, району, так і щодо впровадження реформ, змін на користь громад", - сказав Василь Губаль.

10460494_897323743622633_56240180356732641_n (1)

10460494_897323743622633_56240180356732641_n (1)

Василь Губаль закликав представників місцевого самоврядування «об'єднатися заради Закарпаття» (ФОТО), фото-2
Василь Губаль закликав представників місцевого самоврядування «об'єднатися заради Закарпаття» (ФОТО), фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#на закарпатті #в ужгороді #закарпатська ода #губаль #керівники районів ужгорода #нарада ужгород
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...