• Головна
  • Перші особи Закарпаття зустрілися з новим керівником Мукачівського прикордонного загону (ФОТО)
Призначення
10:00, 6 березня 2015 р.

Перші особи Закарпаття зустрілися з новим керівником Мукачівського прикордонного загону (ФОТО)

Призначення

Відтепер полковник Юрій Олексійович Ковтун очолює Мукачівський прикордонний загін. Представити його першим особам Закарпатської області та керівникам правоохоронних і силових відомств краю у середу, 5 березня, приїхав генерал-майор Валерій Гресько – начальник Західного оперативного управління Державної прикордонної служби України. 

Полковник Юрій Ковтун розповів про себе, що народився в Черкаській області, проходив службу у Західному регіональному управлінні Державної прикордонної служби України, у тому числі 4 роки служив на Закарпатті – у Мукачівському прикордонному загоні. "Головною задачею вважаю дотримання продуктивних стосунків, спрямованих на захист кордонів, розраховую на співпрацю з обласною владою та органами місцевого самоврядування", - сказав пан полковник.

Його попередник на посаді полковник Вадим Ченчик, який вирушає на службу із захисту кордону в Харківську область, подякував керівнику області за допомогу в той нелегкий час, який випав як на долю прикордонної служби, так і загалом країни. Він відзначив: "Рівень взаємодії із за4карпатською владою на голову вищий, ніж у інших регіонах України, де доводилося служити. Спасибі вам за це, сподіваюся, що ваша співпраця з новим керівником буде не менш якісною".

Відтак голова ОДА Василь Губаль, маючи нагоду спілкування з представниками правоохоронних органів краю, у тому числі і прикордонниками, наголосив на потребі чесної праці на службі державі. "Закликаю вас зняти всі можливості для корупційних явищ у вашій службі. За вами, силовиками, і в першу чергу прикордонниками - тими, хто зустрічає і закарпатця-трударя, який вертається додому, і гостя з-за меж країни – оцінюють і державу. Припинімо все те, що може нас ганьбити. Як голова ОДА, запевняю і вас, і громаду: я не маю "особливих" завдань і доручень, пов’язаних з корупцією, я скасував так званий "губернаторський податок", ми працюємо відверто і прозоро. Єдине, що мене цікавить на цій посаді - це Закарпаття і Україна, й на це я орієнтую свою команду та до цього закликаю і вас", - сказав Василь Губаль.

Своєю чергою, голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко теж наголосив на потребі протидії як корупції, так і тим явищам, які загрожують безпеці краю та країни, подякував за службу попередньому начальнику Мукачівського прикордонного загону та висловив сподівання на співпрацю з новим. 

Відтак керівництво області разом з представникам правоохоронних та силових структур обговорило питання життя краю в особливий період – пов’язані із проведенням мобілізації та АТО, підтримкою фронту.

Перші особи Закарпаття зустрілися з новим керівником Мукачівського прикордонного загону (ФОТО), фото-1
10988939_897319346956406_6490029926387438670_n (1)

10988939_897319346956406_6490029926387438670_n (1)

Перші особи Закарпаття зустрілися з новим керівником Мукачівського прикордонного загону (ФОТО), фото-3
Перші особи Закарпаття зустрілися з новим керівником Мукачівського прикордонного загону (ФОТО), фото-4
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#на закарпатті #в ужгороді #губаль #закарпатська ода #прикордонники #начальник мукачівського прикордонного загону #новий наальник у прикордонників
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...