Споживчі кредити, як випливає з назви, служать для того, щоб їх витратити на потрібні нам продукти (або послуги). Тому вони є одними з найбільш популярних фінансових продуктів, адже, купуючи предмети домашнього вжитку, меблі або автомобіль в розстрочку ми використовуємо саме такі рішення.

Однак все частіше трапляється, що клієнти замість того, щоб придбати в розстрочку обраний вами автомобіль, воліють самостійно взяти кредити онлайн в Україні готівкою так як це дозволяє знайти кращу пропозицію і уникнути переплати. Більш того, це дозволяє отримати трохи більшу суму, ніж тільки на саму покупку, так що ви можете також мати додаткову готівку.

Оскільки переважна більшість клієнтів, зацікавлених з осідання кредиту готівкою, зазвичай поспішає порівняти пропозиції кількох фінансових установ, це може зайняти багато часу, тому добре скористатися веб-інструментами, що полегшують всю цю роботу. Тому, до Ваших послуг калькулятор розміру кредиту, завдяки якому ви завжди зможете знайти для себе найбільш вигідну пропозицію і протягом декількох хвилин, не виходячи з дому.

Більш того, завдяки тому, що інструменти показують точну вартість отримання фінансової допомоги не потрібно мати професійних знань у банківській сфері, щоб мати стовідсоткову впевненість в тому, що використовуються найдешевші пропозиції. Наш сервіс показує не тільки процентну ставку споживчого кредиту, але також комісії, у разі необхідності страхування.

Однак, найпростіший спосіб ознайомитися з загальною вартістю кредиту, важливо звернути увагу на RRSO, тобто фактичної річної процентної ставки, в якій міститься маржа, комісія, і всі інші фактори, що впливають на розмір щомісячного платежу. Всі інструменти абсолютно безкоштовно, а робота з ними ні до чого не зобов'язує. Однак, ви можете прямо з калькулятора, подати заявку на отримання грошей.