• Головна
  • В Ужгороді комунальних підприємств багато, а зв’язатися з ними — неможливо
12:30, 9 вересня 2011 р.

В Ужгороді комунальних підприємств багато, а зв’язатися з ними — неможливо

У власності громади обласного центру Закарпаття нині є 23 комунальні підприємства.

Про це повідомили сайту  «Час Закарпаття» в Ужгородській мерії у відповідь на інформаційний запит.

4 підприємства є ЖРЕРами (№1, №4, №5, №8), одне – займається санітарною очисткою Ужгорода (КП «КАТП-072801»), одне також виконує функцію ЖРЕРа (КП «КШЕП м. Ужгорода).
За дозвілля ужгородців відповідають 2 КП – «Парк культури та відпочинку Боздоський» та «Парк культури та відпочинку «Під замком». Із жодним зв’язатися неможливо – не мають службових телефонів. Фізичною культурою міста покликане опікуватися КП «Стадіон Авангард».

За громадський транспорт Ужгорода відповідає КП «Служба пасажирських перевезень», за ліфти – КП «Ужгородліфт», за освітлення вулиць – КП «Міськсвітло», за теплопостачання – КП «Уж-енергія» та «Уж-тепло», за водопостачання – КП «Водоканал м. Ужгорода», за озеленення – КПЗГ «Агромікс».

Послугами ритуального характеру та доглядом за кладовищами займається КП «УКПП».

У власності громади є одна міська друкарня (КП «Ужгородська міська друкарня») та 2 аптеки (КП «Аптека» та КП «Лікарняна аптека»).

Одне підприємство займається проектними документаціями для будівництва (КП «АПБ»), одне надає послуги інвентаризації та реєстрації прав власності на нерухомість (КП «БТІ м. Ужгорода), одне – впроваджує систему реєстрації, обліку та оцінки вартості землі і нерухомості (КП «Румб»).

А у власності закарпатців нині є 30 комунальних підприємств, повідомили в управлінні з питань майна комунальної власності Закарпатської ОДА. 24 із них є аптеками ЗОВО «Фармація». 9 із цих аптек не мають службових телефонів.

Також на балансі області нині перебувають КП «Русинка» (побутові послуги); КП «Будинкоуправління адмінбудівель» (відповідає за «ефективне використання майна області»); КП «Міжнародний аеропорт «Ужгород»; КП «Інститут проектування міст і сіл» (забезпечення документації будівництва) та КП «Обласне виробниче об’єднання Фармація» (відповідає за збереження єдиної комунальної аптечної мережі області).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...