• Головна
  • Як в Ужгороді завершиться кримінальне впровадження щодо незаконної передачі у приватну власність земельних ділянок (ФОТОДОКАЗИ)
Актуально
09:00, 4 березня 2015 р.

Як в Ужгороді завершиться кримінальне впровадження щодо незаконної передачі у приватну власність земельних ділянок (ФОТОДОКАЗИ)

Актуально

0312.ua повідомили новину про кримінальне впровадження щодо незаконної передачі у приватну власність Головним управлінням Держземагенства земельних ділянок.

Так, мешканці с. Оноківці на Закарпатті хвилюються, що справу як завжди можуть зам'яти, кінців не буде знайдено та знов ніхто не понесе відповідальність.

Ініціативна група мешканців с. Оноківці закликає всіх небайдужих ужгородців, закарпатців, активістів справедливості про допомогу у сприянні стосовно ситуації яка склалася.

За отриманою інформацією, управлінням Держземагенства земельних ділянок було передано у приватну власність земельні ділянки загальною площею 10,25 га на території Оноківської сільської ради, які знаходяться в межах с. Оноківці в частині контуру 356 урочище «за постом ДАІ», та використовувалися більше 30 років та надалі використовуються як громадське пасовище для ВРХ.

Громада села вважає, що управління Держземагенства перевищило свої повноваження при видачі наказів на складання проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок та їх затвердженні, без погодження з суміжниками сусідніх ділянок та землями загального користування Оноківської сільської ради.

З інформації Оноківської сільської ради на всій території с/р Головним управлінням Держземагенства ніколи не проводилося інвентаризації та розмежування земель, державної та комунальної власності.

Далі повідомляємо, що на території Оноківської сільської ради до сьогодні не скасований державний акт на право постійного користування ДП радгосп – заводу «Ужгородський» та відсутній будь – який акт прийому – передачі земель ДП радгосп – заводу «Ужгородський» Головному управлінню Держземагенства в Закарпатській області.

На більшій половині даних земель знаходяться особливо цінні грунти (185 г, Дерново-буроземні та лучно-буроземні ґрунти на алювіальних та делювіальних відкладах середньосуглинкові), які можуть передаватися у приватну власність тільки за згодою Кабінету міністрів України.

Враховуючи вищенаведене, на думку мешканців с. Оноківці Головним управлінням Держземагенства в Закарпатській області було порушено низку статей Земельного Кодексу та Конституції України.

Йде весна і фактично громаді села не буде де випасати ВРХ, як їм далі бути і жити, як годувати сім’ї в такий нелегкий час?

Перелік громадян, яким були незаконно передані у власність земельні ділянки загальною площею 10,25 га Управлінням Держземагенства в Закарпатській області:
— Бабалик Микола Миколайович — площа складає 1,8600 га
— Кертес Тетяна Миколаївна — площа складає 1,85589 га
— Фоміна Ірина Володимирівна — площа складає 1,8546 га
— Фомін Вадим Вікторович — площа складає 1,8598 га
— Кертес Віктор Степанович — площа складає 1,8448 га
— Пастеляк Наталія Сергіївна — площа складає 0,9787 га

Як в Ужгороді завершиться кримінальне впровадження щодо незаконної передачі у приватну власність земельних ділянок (ФОТОДОКАЗИ), фото-1
Як в Ужгороді завершиться кримінальне впровадження щодо незаконної передачі у приватну власність земельних ділянок (ФОТОДОКАЗИ), фото-2
_ekrana_2015-03-03_20.48.10_142541350487

_ekrana_2015-03-03_20.48.10_142541350487

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#на закарпатті #в ужгороді #оноківці #кримінальне впровадження #незаконна передача земельних ділянок
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...