• Головна
  • Кілька ужгородців залишилися без своїх недешевих «Нокій»
11:00, 8 вересня 2011 р.

Кілька ужгородців залишилися без своїх недешевих «Нокій»

Крадіжки мобільних телефонів нині один із найпоширеніших видів злочинів. Дорогу «мобілку» легко продати, цим і користуються злодії. Особлива небезпека чатує на власників дорогих апаратів під час відпочинку та вживання алкогольних напоїв, коли нетверезі власники, як правило, викладають свої «трубки» на столики. А злодій може сидіти за сусіднім, а то просто за вашим столиком.

Відразу кілька ужгородців залишилися цими днями без своїх недешевих «Нокій». Один пиячив до ночі в барі, де від нього украли 50 гривень та «Нокію Н-70». Інший ужгородець відпочивав у санаторії на Іршавщині, де від нього вкрали «Нокію Е-52». Третій засидівся допізна в ужгородському барі, де позбувся своєї «Нокії Н-72». Четвертий житель обласного центру відпочивав у готелі, де в нього пропала «Нокіа-5230». Усі ці телефони—далеко не дешеві, кожен вартістю понад півтори тисячі гривень.

Потерпілі звернулися із заявами в міліцію, крадіїв розшукують правоохоронці, які, зі свого боку, радять громадянам бути уважними в плані збереження власних цінних речей. Памятайте, що злочину завжди легше зарадити, аніж потім його розкривати.

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...