• Головна
  • Голова Закарпатської ОДА провів нараду з керівниками районів (ФОТО, ВІДЕО)
12:00, 1 березня 2015 р.

Голова Закарпатської ОДА провів нараду з керівниками районів (ФОТО, ВІДЕО)

У п’ятницю, 27 лютого, в облдержадміністрації відбулась нарада з головами РДА та міськвиконкомів, а також районних рад. Йшлося про підсумки соціально-економічного розвитку краю за 2014 рік.

У нараді взяли участь керівники краю – Василь Губаль та Володимир Чубірко, заступник голови ОДА Михайло Рівіс, керівники правоохоронних та контролюючих органів, підрозділів центральних органів виконавчої влади в області, а також начальники управлінь облдержадміністрації.

Про підсумки економічного і соціального розвитку області за 2014 рік доповів директор департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Михайло Ківкович. Зокрема, посадовець поінформував про ситуацію на споживчому ринку краю. 

«Вперше за останні чотири роки допущено зниження обсягів роздрібної торгівлі через зменшення реальних доходів населення та зростання цін на споживчому ринку. Все це через істотну девальвацію національної валюти», - наголосив посадовець. Водночас, за його словами, темп зростання споживчих цін в області є нижчим від середнього по Україні.

Також вперше за період з 2011 року знизилися розрахунки за спожиті енергоносії основним споживачем – населенням. Закарпатці минулого року не розрахувалися стовідсотково, зокрема, за спожитий газ.

Про підсумки виконання місцевих бюджетів області за 2014 рік розповів директор департаменту фінансів ОДА Петро Лазар.

За його словами, впродовж 2014 року в області здійснювалися всі необхідні видатки для забезпечення функціонування бюджетних установ основних галузей соціально-культурної сфери: освіти, охорони здоров’я, культури, соціального захисту та соціального забезпечення, фізичної культури і спорту. Також вдалось акумулювати фінансові ресурси та спрямовувати їх на забезпечення своєчасної виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ та оплату енергоносіїв і комунальних послуг.

«Для забезпечення своєчасної виплати заробітної плати та інших захищених статей, минулого року місцевими бюджетами отримано короткотермінові позички з єдиного казначейського рахунку на покриття тимчасових касових розривів у сумі 196 мільйонів гривень. Таким правом скористались 73 бюджети краю», - зазначив головний фінансист області.

Голова Закарпатської ОДА провів нараду з керівниками районів (ФОТО, ВІДЕО), фото-1
Голова Закарпатської ОДА провів нараду з керівниками районів (ФОТО, ВІДЕО), фото-2
Голова Закарпатської ОДА провів нараду з керівниками районів (ФОТО, ВІДЕО), фото-3
Голова Закарпатської ОДА провів нараду з керівниками районів (ФОТО, ВІДЕО), фото-4
Голова Закарпатської ОДА провів нараду з керівниками районів (ФОТО, ВІДЕО), фото-5
Голова Закарпатської ОДА провів нараду з керівниками районів (ФОТО, ВІДЕО), фото-6
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#на закарпатті #в ужгороді #закарпатська ода #губаль #керівники районів ужгорода #нарада ужгород
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...