• Головна
  • Засекретивши місця розташування бомбосховищ в Ужгороді, влада запропонувала городянам в разі чого ховатися в підвалах (ВІДЕО)
14:00, 28 лютого 2015 р.

Засекретивши місця розташування бомбосховищ в Ужгороді, влада запропонувала городянам в разі чого ховатися в підвалах (ВІДЕО)

Зазначеним переліком городянам за необхідності пропонується ховатися у розташованих в тих чи інших житлових будинках на територіях тих чи інших ЖРЕРів підвалах, напівпідвалах або цокольних приміщеннях.

Характерно, що список "найпростіших укриттів та сховищ" влада оприлюднила одразу після того, як засекретила місця розташування технологічно пристосованих для переховування в разі небезпеки саме бомбосховищ. І, очікувано, в опублікованому переліку ні сном, ні духом зазначені бомбосховища не згадуються.

Ні те бомбосховище, яке нині слугує приміщенням для бару першого заступника міського голови Івана Волошина "Апріорі". Ні те, в якому розташовувалося кафе в міському Альпінарії на вул. Жупанатській і останнім власником якого був ще один заступник мера Володимир Фленько. Ні бомбосховище, в якому нині так само облаштований паб "Бюргер" на перетині вул. Мукачівської та пл. Петефі. Й вентиляційні виходи якого, до речі, цілком могли бути, до всього, ще й передані у приватну власність разом із земельними ділянками, що їх собі "виділяв" руками депутатів вже згаданий чиновник Іван Волошин.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#на закарпатті #в ужгороді #бомбосховища ужгорода #волошин #влада закарпаття
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...