• Головна
  • Угорська влада і політики стурбовані масштабами нелегальної міграції, хоча кількість біженців скорочується
16:00, 25 лютого 2015 р.

Угорська влада і політики стурбовані масштабами нелегальної міграції, хоча кількість біженців скорочується

Кількість осіб, які нелегально проникли до Угорщини з Сербії, за минулий тиждень продовжувало скорочуватися, заявив прес-секретар поліцейського управління прикордонної області Чонград.

Минулого тижня цю ділянку угорського державного кордону перетинало від 113 до 280 нелегальних мігрантів на день, тоді як тижнем раніше поліція щодня затримувала більше 300 нелегалів, а до цього їх число деколи перевищувало 1000 в день. У п'ятницю, 20 лютого, лише 7 з 113 затриманих іммігрантів були жителями Косова. Решта прибули головним чином з Сирії, Афганістану та Бангладеш. Всі вони подали заяви про надання їм притулку.

Раніше прем'єр-міністр Віктор Орбан заявив у щотижневому інтерв'ю державному радіо, що кожен, хто нелегально в'їжджає в Угорщину, з якої б то не було причини, повинен відразу ж полягати під варту, повідомляє інтернет-газета The Budapest Times.

За його словами, австрійці та німці вже працюють над зміною свого імміграційного законодавства, тому мігранти, яким перепинять дорогу на Захід, будуть «застрявати» в Угорщині. «Якщо не буде закону, який дозволить їх затримувати і негайно депортувати назад, то Угорщина перетвориться на табір для біженців», - сказав Орбан. Прем'єр-міністр зауважив, що раніше в Угорщині діяли більш жорсткі правила, але вони були скасовані на вимогу Євросоюзу, і тепер необхідно ясно дати зрозуміти Брюсселю, «що його рішення було неправильним». На думку Орбана, угорське суспільство має якомога швидше надати владі повноваження на зміну імміграційних порядків.

20 лютого під час парламентських дебатів про економічну міграції Даніель Карпат, член парламенту від праворадикальної партії Йоббік, заявив, що серед «так званих біженців», проникаючих в Угорщину, багато злочинців, а притулки для біженців повні «неідентифікованих елементів». Він підкреслив, що в Угорщині необхідно знову заснувати прикордонну службу і припинити діяльність існуючих притулків відкритого та напівзакритого типу для біженців. Карпат також виступив із застереженням про те, що угорців, які втекли з країни в 1956 році, етнічних угорців із Закарпаття та політичних біженців не слід прирівнювати до злочинців. «Тим, кого дійсно переслідують, потрібно надавати захист», - сказав він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#міграція #закарпаття #до угорщини #статус біженця в угорщині
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...