• Головна
  • У Закарпатській ОДА говорили про підготовку до опалювального сезону
14:15, 6 вересня 2011 р.

У Закарпатській ОДА говорили про підготовку до опалювального сезону

У понеділок, 5 вересня, в Ужгороді при голові Закарпатської ОДА відбулась нарада щодо ситуації з підготовкою Ужгорода та Мукачева до зими та ліквідації наслідків вибуху газу.

У нараді взяли участь очільник краю Олександр Ледида, його перший заступник Іван Бушко, керівник «Закарпатгазу» Юрій Рибачок, ужгородський міський голова Віктор Погорєлов, заступник мукачівського міського голови Ігор Радиш.

Першим питанням обговорили ліквідацію наслідків вибуху газу в Ужгороді. Наразі до газу підключено всі села Ужгородського району та 98% помешкань в Ужгороді. Без блакитного палива досі залишаються 15 комунальних будинків, 22 будинки ОСББ та 2 тис. приватних будинків.

До кінця сьогоднішнього дня усі проблеми, пообіцяв керівник обласного газового господарства Юрій Рибачок, буде усунуто: – Затримки з підключенням газу можуть виникати тільки в тих будинках, де газ через певні порушення був відключений ще до аварії, і там – де виявлено розгерметизацію мережі.

Також уже упродовж двох днів буде проведено ремонт пошкодженої частини дороги та електрокабеля, від якого залежить робота світлофору. Другим питанням обговорили ситуацію щодо встановлення в бюджетних установах та будинках Ужгорода та Мукачева автономного опалення. Ситуація у місті над Латорицею стабільна – індивідуальне теплопостачання там мають усі школи, садочки, лікарні, тож міська влада працює лише над обладнанням людських помешкань.

Щодо Ужгорода, то як повідомив очільник міста, встановлення індивідуального опалення в квартирах йде за графіком. Складніше – з переведенням бюджетних установ. До зими вже готують 24 котельні, деякі – тільки планують встановити. Земельні ділянки та підвідні мережі є. Єдиною проблемою залишаються терміни. Міська влада вже оголосила тендер на виконання всіх робіт, пов’язаних з встановленням котелень, але «паперова» робота триватиме більше місяця:

– Опалювальний сезон в Ужгороді розпочнеться вчасно, - запевнив міський голова Віктор Погорєлов. – Можуть бути невеликі затримки, але жодних серйозних проблем не виникатиме.

– Обласна влада та МінЖКГ  кошти виділили. Сьогодні справа – за роботою професійної команди міста Ужгород. Покладаюся на обіцянку Віктора Погорєлова, що 15, максимум 20 жовтня, тепло буде у всіх садочка та школах обласного центру, - резюмував керівник Закарпаття Олександр Ледида.

0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...