• Головна
  • В Закарпатській ОДА галузями освіти та молоді і спорту відтепер опікуватимуться два структурні підрозділи (ФОТО)
Призначення
16:00, 18 лютого 2015 р.

В Закарпатській ОДА галузями освіти та молоді і спорту відтепер опікуватимуться два структурні підрозділи (ФОТО)

Призначення

В Закарпатській ОДА напрямками освіти та молоді і спорту відтепер опікуватимуться два структурні підрозділи. Сьогодні у будівлі на Народній, 4 представили керівників цих напрямків – Михайла Мотильчака та Дениса Мана.

Розпорядженням голови Закарпатської обласної державної адміністрації шляхом реорганізації утворено два структурні підрозділи: департамент освіти і науки облдержадміністрації та управління молоді та спорту облдержадміністрації (до цього обидва напрямки роботи були об’єднані в єдиний департамент). 

У вівторок, 17 лютого, керівник краю Василь Губаль представив колективам директора департаменту Михайла Мотильчака, який досі очолював "спільний" підрозділ та начальника управління Дениса Мана, який пройшов відповідний конкурс та узгодження в уряді.

Маючи слово перед колективами, керівник області наголосив на кількох ключових моментах. Спершу йшлося про освіту й Василь Губаль акцентував, що очікує від представників галузі про те, що будуть забуті ганебні явища, пов’язані з утягуванням освітян в політику та партійну роботу. "Ви маєте думати про дітей, про колективи і про свій край та про розвиток галузі, без жодного політикування!", - зазначив Василь Іванович. Михайло Мотильчак не потребував додаткового представлення, адже знаний серед освітян області, та й уже очолював освітянський напрямок. Що ж до Дениса Мана, який тепер відповідатиме за роботу з молоддю та розвиток спорту, голова ОДА сказав: знає, що у нього є чимало ідей та пропозицій і побажав їх втілити на благо громади. Підкреслив: ця робота є дуже важливою, адже правильна організація, до прикладу, дозвілля, чи спортивного життя дозволяє уникнути негативних явищ у колі молодого покоління. Як наголосив Василь Губаль, вітаючи молодого керівника, молодь варто залучати і до керівних посад, і загалом до громадського життя області. Звертаючись до колективів, голова ОДА повідомив про те, що вважає за доцільне звертати увагу на стан справ і об’єкти у глибинці, у тих селах, які мало коли дочікувалися владної уваги. Василь Губаль нагадав: його двері завжди відчинені, а сам він відкритий для добрих ідей, спрямованих на розвиток галузей, і пообіцяв усю можливу підтримку проектам, потрібним для розвитку освіти, спорту, роботи з молоддю.

ДОВІДКОВО:
Михайло Андрійович Мотильчак - начальник управління освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації. 
Мотильчак Михайло Андрійович народився 17 жовтня 1956 року в с. Ракошино Мукачівського району. Освіта вища, у 1979 році закінчив Ужгородський державний університет за спеціальністю „Математика”, здобув кваліфікацію математика, викладача. 
Трудову діяльність розпочав у 1979 році вчителем Колочаво-Брадолецької середньої школи Міжгірського району. З 1981 до 1984 року працював інструктором Мукачівського райвиконкому. У 1984 році повернувся працювати в освітню галузь: з 1984 до 1986 року – вчитель Завидівської восьмирічної школи Мукачівського району, з 1986 до 1988 року – інспектор шкіл, заступник завідувача відділу народної освіти Мукачівського райвиконкому, з 1988 до 2005 року – директор та вчитель Ракошинської середньої школи Мукачівського району. У 2005 році Мотильчака М.А. призначають на посаду начальника відділу освіти Мукачівської райдержадміністрації, у 2006 році переводять на посаду заступника голови Мукачівської районної державної адміністрації. З 2007 до 2012 року він працював першим заступником, згодом – начальником управління освіти і науки Закарпатської облдержадміністрації. З 2012 року по теперішній час очолює управління освіти виконавчого комітету Мукачівської міської ради.
Мотильчак М.А. має великий досвід роботи в галузі освіти, і тому числі на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування. Є депутатом Закарпатської обласної ради.

Ман Денис Миколайович управління молоді та спорту облдержадміністрації.
Ман Денис Миколайович народився 26 вересня 1989 року. Освіта вища, у 2011 році закінчив Луцький національний технічний університет за спеціальністю „Менеджмент організацій”, здобув кваліфікацію менеджера-економіста.
Свою трудову діяльність розпочав у 2010 році керівником гуртків Закарпатського центру туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді, де працює по теперішній час. З 2010 до 2014 року здійснював підприємницьку діяльність. Займає активну громадську позицію: обирався головою Студентської ради Закарпатської області, студентським мером, був членом Колегії Всеукраїнської студентської ради при Міністерстві освіти і науки України. Очолював комісію з питань молодіжних ініціатив Громадської ради при облдержадміністрації.

11012624_889775504377457_1493136113067329482_n (1)

11012624_889775504377457_1493136113067329482_n (1)

В Закарпатській ОДА галузями освіти та молоді і спорту відтепер опікуватимуться два структурні підрозділи (ФОТО), фото-2
В Закарпатській ОДА галузями освіти та молоді і спорту відтепер опікуватимуться два структурні підрозділи (ФОТО), фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#на закарпатті #в ужгороді #закарпатська ода #губаль #освіта ужгород #спорт ужгород #призначення влада ужгород #молоді та спорту
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...