• Головна
  • Закарпаття перевело 17 бюджетних котелень на альтернативне паливо
Актуально
11:00, 12 лютого 2015 р.

Закарпаття перевело 17 бюджетних котелень на альтернативне паливо

Актуально

У Закарпатській області 17 котелень, що опалюють установи бюджетної сфери, переведені на альтернативні види палива.

Як повідомляється на Урядовому порталі, про це заявив директор департаменту житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури Закарпатської ОДА Василь Пригара, доповідаючи про стан розрахунків за спожиті енергоносії та вжиті заходи щодо скорочення споживання природного газу, а також про виконання у 2014 році обласної комплексної програми енергоефективності та енергозбереження.

«Облдержадміністрацією активно впроваджуються заходи щодо скорочення споживання природного газу. Отже, в бюджетній сфері краю впродовж вересня-грудня 2014 досягнуто скорочення споживання природного газу на 27% до доведених обсягів споживання», - підкреслив чиновник.

Він також повідомив, що до початку 2015 року здійснено 100% оплати спожитого за минулий рік природного газу.

Крім того, стало відомо, що в Закарпаття активно здійснюється введення в дію комплексної програми енергоефективності та енергозбереження.

За словами, В. Пригари в минулому році, завдяки реалізації її етапів, області вдалося заощадити близько 130 тис. тонн умовного палива, оцінюваного на суму понад 400 млн грн, оскільки найважливішим напрямком даної програми є саме заміщення традиційних енергоносіїв альтернативними видами палива.

Характеризуючи ситуацію використання альтернативних і поновлюваних джерел енергії, В. Пригара повідомив, що виробництво електроенергії в Закарпатті в основному зосереджено на 7 гідроелектростанціях, сумарна потужність яких становить 40 МВт і які в змозі виробляти до 104 500 000 кВт × год, 3 сонячних елеткростанціях потужністю 18 МВт і вироблених 20,2 млн кВт × год, а також однією біогазової установки потужністю 1 МВт з виробленням 0,2 млн кВт × год.

У загальній складності, власне виробництво електроенергії в регіоні в 2014 році склало 124,7 млн кВт × год, що дорівнює 7,1% від загального споживання. Така статистика свідчить про скорочення споживання на 11,6 млн кВт × год (8,5%) порівняно з показниками 2013 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#на закарпатті #в ужгороді #пригара #альтернативне паливо #котельні ужгород
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...