![](https://s.0312.ua/section/logo/upload/pers/36/logo.png?20240727)
10:00, 8 лютого 2015 р.
Яка «такса» у хлопців, що відкривають шлагбауми в пішохідні зони Ужгорода? (ФОТО)
Ми вже не раз писали про автобезчинства, які серед білого дня кояться в пішохідних зонах Закарпатського обласного центру в місті Ужгород. І ось - свіжі приклади.
Вулиця Волошина - днем теж суто пішохідна. Тим більше, що вона - частина маршрутів, якими гіди своїх туристів водять (історичних пам'яток тут з надлишком).
Але ось яку картину можна було спостерігати на цій вулиці в суботу, 7 лютого, близько 16.00.
![Mash2 (1) Mash2 (1)](/dist-assets/images/cap.jpg)
Mash2 (1)
Комусь заманулося розгорнути тут ... торгівлю картоплею. Сервіс, звичайно, повинен бути «на рівні». Але порушувати при цьому міські правила - нікуди не годиться ...
Припаркувати в центрі міста свій автомобіль, звичайно, досить проблематично. Водії розповідають, що іноді 2-3 кола по Корятовича-Фединця доводиться робити, поки знайдеш, де «приткнутися». А цей ось «красень» вирішив проблему просто: якщо немає місця припаркуватися там, де дозволено - треба ставити авто там, де заборонено. Причому логіка «залізна»: ДАІшні патрулі по пішохідних зон не їздять, так що штрафу боятися нічого ...
Цікаво, яка «такса» у тих хлопців, які відкривають замки на шлагбаумах, що перекривають в'їзди в пішохідні зони? Непоганий, напевно, «навар» мають ...
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
Вчора
09:00
25 липня
Lights&Dreams: В Ужгороді з'явився ще один казковий замок
Новини компаній
11:00
24 липня
18:50
23 липня
ТОП новини
Оголошення
12:47, 17 липня
19:44, 24 липня
5
10:50, 19 липня
9
live comments feed...