• Головна
  • Що повідомили закарпатським платникам податку на семінарах Головного управління ДФС у Закарпатській області (ФОТО)
14:00, 7 лютого 2015 р.

Що повідомили закарпатським платникам податку на семінарах Головного управління ДФС у Закарпатській області (ФОТО)

В Ужгороді 3, у Мукачеві 6 лютого пройшли семінари, які зібрали повні зали платників податків.  Така  цікавість до податкового законодавства й певний ажіотаж, викликаний тим, що і громадяни, і суб’єкти господарювання новий 2015 рік розпочали із податкової реформи. В основному новації пов’язані із тим, що   31 грудня 2014 року у спеціальному випуску № 254 (6004) газети «Голос України» офіційно опубліковано, та з 1 січня набув чинності Закон України від 28 грудня 2014 року № 71-VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи».
Працівники територіальних органів Головного управління ДФС у Закарпатській області семінари для платників податків проводять по всіх, як районних центрах так і по селах області. Зустрічаючись із суб’єктами господарювання, представниками органів місцевого самоврядування податківці роз’яснюють і податкове законодавство, і принципи децентралізації пов’язані з тим, що визначати ставки та пільги в оподаткуванні деяких податків, наприклад, для об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних та юридичних осіб,  мають саме міські, селищні і сільські ради.
Водночас, крім зустрічей на семінарах, якщо платник податків відвідає сайт Територіальних органів ДФС у Закарпатській області й натисне кнопку банера «Податкові зміни 2015» він зможе ознайомитись й почерпнути необхідну інформацію.
Для зручного пошуку інформації та економії часу користувачів матеріали систематизовані і розташовані в окремих підрозділах. Наприклад, до уваги платників пропонуються необхідні кроки податкових змін для економічного зростання. Окремо розміщена інформація для органів місцевого самоврядування щодо місцевих податків та зборів. Для бухгалтерів, приміром, стане у нагоді розділ «Гармонізація бухгалтерського та податкового обліку і визначення об’єкту оподаткування податком на прибуток підприємств за правилами бухгалтерського обліку».
Крім того, у відповідних рубриках докладно наведені всі аспекти електронного адміністрування ПДВ, форм звітності та розробки нового програмного забезпечення, а також податкові зміни для фізичних, юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, застосування спрощеної системи оподаткування, адміністрування та нарахування єдиного соціального внеску, податку на прибуток, акцизного податку, механізми трансфертного ціноутворення, погашення податкового боргу, змін ставок рентної плати, обмеження щодо проведення перевірок суб’єктів господарювання, впровадження податкового компромісу та багато іншого.
Крім того, там розміщено відеороз’яснення, наприклад: «Декларування доходів громадян: основні правила», «Про зміни до Податкового кодексу, що стосуються платників спрощеної системи оподаткування», «Про зміни щодо адміністрування податку на доходи фізичних осіб та військового збору», «Про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки».
Банер «Податкові зміни 2015» розміщено за прямим посиланням:
Мукачево01

Мукачево01

Мукачево02

Мукачево02

Мукачево03

Мукачево03

Мукачево04

Мукачево04

семінар

семінар

семінар01

семінар01

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#на закарпатті #в ужгороді #в мукачево #платники податків #семінари #дфс у закарпатській області
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...