• Головна
  • В Ужгороді про деталі прес-конференції обласного прокурора Закарпаття Володимира Янка
18:00, 6 лютого 2015 р.

В Ужгороді про деталі прес-конференції обласного прокурора Закарпаття Володимира Янка

5 лютого відбулася прес-конференція обласного прокурора Закарпаття Володимира Янка. Серед іншого, він звітував і про боротьбу з організованою злочинністю і корупцією та про стан законності у сфері кримінального судочинства.

Про це повідомила прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Так, торік виявлено 6 організованих груп. До суду з обвинувальними актами скеровано відповідно 6 кримінальних проваджень про злочини, вчинені у складі організованих груп.

Судами області розглянуто три кримінальні провадження та три кримінальні справи. У всіх розглянутих судами кримінальних справах (провадженнях) підтверджено кваліфікуючу ознаку вчинення злочинів організованою групою, або 100%.

Із засуджених 17 осіб до реальної міри покарання засуджено 12 осіб, 2 особам призначено міру покарання із застосуванням ст.75 КК України та 3 особи засуджені до штрафу.

Проте, ще недостатньо ефективно спецпідрозділами правоохоронних органів області ведеться робота щодо протидії організованій злочинності у сфері економіки.

З метою активізації діяльності спецпідрозділів УМВС в області щодо виявлення кримінальних правопорушень, вчинених організованими групами, у сфері економіки та з корупційними зв’язками, прокуратурою області начальнику УМВС України в області внесено 4 подання про усунення виявлених порушень, за результатами розгляду яких до дисциплінарної відповідальності притягнуто 12 осіб.

Торік спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції складено і направлено до суду 77 протоколів про корупційні правопорушення.

Із загальної кількості протоколів: 12 - порушення обмеження щодо сумісництва, 25 - неподання декларації, 35 - конфлікт інтересів, 4 - невжиття заходів щодо протидії корупції і один - незаконне використання інформації.

Судами за вказаний період розглянуто 72 протоколи, за якими 52 правопорушників притягнуто до адмінвідповідальності у вигляді штрафів, 20 закрито.

З числа осіб, притягнутих до відповідальності, - 6 державних службовців, 9 посадових осіб місцевого самоврядування 4-ї та 5-7 категорій, 10 посадових та службових осіб інших органів державної влади, 16 депутатів сільських, селищних, міських, районних рад, 2 працівників державної податкової служби, 2 працівники митної служби, 9 правопорушників у сфері земельних відносин, 5 у бюджетній сфері, 6 у сфері охорони довкілля, 4 у сфері освіти, 4 у сфері охорони здоров’я.

У зв’язку з вчиненням адміністративного корупційного правопорушення загалом із займаних посад звільнено 13 осіб за адміністративними протоколами.

Правоохоронними органами області розслідувано та скеровано до суду обвинувальні акти у 89 кримінальних правопорушеннях.

До кримінальної відповідальності притягнуто: 11 посадовців органів місцевого самоврядування, 8 держслужбовців, 3 працівників ОВС, 3 працівників державної податкової (фіскальної) служби, двоє митників і 1 – працівника МНС.

Прокурорами підтримано державне обвинувачення у 4595 кримінальних провадженнях, з яких з ухваленням вироків – у 1453.

Збільшилася кількість задоволених апеляцій - з 71 торік до 100 ( +40,8%) цього року. Процесуальними керівниками забезпечено стовідсоткову участь в судовому розгляді кримінальних проваджень, в т.ч. щодо неповнолітніх.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#на закарпатті #в ужгороді #прес конференція #обласний прокурор Закарпаття #янко
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...