• Головна
  • Закарпаття виконало план четвертої черги мобілізації на 20%
14:00, 5 лютого 2015 р.

Закарпаття виконало план четвертої черги мобілізації на 20%

Станом на 2 лютого на Закарпатті підлягає призову в у війська - близько 1550 осіб, вручені майже 1400 повісток військовозобов'язаним, прибули у військові комісаріати - майже 1 тис. чоловік.

"Пройшли військово-лікарську комісію понад 600 осіб, з них визнані придатними - більше 300; майже 100 - визнані придатними, інші спрямовані на додаткове медичне обстеження. Незважаючи на те, що значна частина військовозобов'язаних різними способами ухиляється від призову за мобілізацією, добровільно зголосилися для проходження військової служби 66 військовозобов'язаних, у тому числі 4 жінки-медики, 14 з них вже відправлено у війська ", - розповів Іван Васильцюн, військовий комісар.

Загалом Закарпаття виконало план першого етапу четвертої черги мобілізації на 20%. Такий показник головний комісар краю пояснює значним кількість працівників в області.

"Багато закарпатців виїхали на заробітки. 85% тих, хто мав бути покликаний в армію, сьогодні за межами області", - повідомив Іван Васильцюн.

Мукачівський військкомат (м. Мукачево та Мукачівський район) виконав план на 28%, військкомат, що включає в себе Іршавський та Виноградівський район, на 21%. Найнижчі показники в гірських районах. Там виконання планів становить 15 - 17%.

Призначено в команди для відправки на військову службу близько 300 осіб. Вже відправлено на військову службу за контрактом до навчальних центрів 178 осіб.

Серед причин невиконання завдання щодо оповіщення, призову та поставки військовозобов'язаних у військові частини, військовий комісар назвав, зокрема, відсутність значної кількості військовозобов'язаних за місцем проживання у зв'язку з виїздом на заробітки або з метою уникнути мобілізації. Спроби значної частини військовозобов'язаних уникнути мобілізації через ухилення від отримання повісток (при оповіщені виходять члени сім'ї та повідомляють про відсутність, взагалі не відкривають двері посильним). Пряма відмова окремих керівників підприємств, установ та організацій від оповіщення працівників. Затягування місцевими лікувальними закладами терміну проведення додаткового медичного обстеження. Тривалий термін надання медичних аналізів на туберкульоз, хвороба Боткіна та ВІЛ у військово-лікарських комісій військових комісаріатів.

"Для поліпшення стану справ з виконання заходів мобілізації подано у розшук до органів внутрішніх справ матеріали на 1250 військовозобов'язаних", - підкреслив полковник.

Також на Закарпатті формується реєстр тих, хто вперше після вручення повістки ухилився від появи у військкоматі.

За словами головного військового комісара області Івана Васильцюн: "1801 особа подана в розшук до органів МВС. Порушено 9 кримінальних справ за відмову від повісток, неприбуття після проходження медкомісії тощо. 6 посадових осіб притягнуто до відповідальності за невиконання своїх обов'язків".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#на закарпатті #в ужгороді #мукачево #мобілізація #ухилення від мобілізації
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...