• Головна
  • Ужгородські конвектори будуть встановлюватися в каховському мікрорайоні Светлово
12:00, 3 лютого 2015 р.

Ужгородські конвектори будуть встановлюватися в каховському мікрорайоні Светлово

Згідно укладених угод між ПАТ "Херсонгаз" та ОСББ мікрорайону Свєтлово в Каховці на виконання робіт, пов'язаних з установкою автономного опалення в зазначеному мікрорайоні було проведено розрахунок на виконання газовим господарством робіт з видачі техумов, проектування, установки і монтажу обладнання, врізки та пуску газу. Серед інших претендентів-підрядників на виконання робіт з установки опалення ПАТ "Херсонгаз" надав найменший кошторис з максимальним охопленням споживачів, які потребують автономного опалення, - 470 абонентів, і отримав дане замовлення від місцевих органів влади, повідомляє прес-служба ПАТ "Херсонгаз".

Згідно угоди з керівниками ОСББ розрахунок труби на установку конвекторів в квартирах жителів Светлово розроблявся для приміщення кухні і становив 5 м. Для тих жителів, які виявили бажання перенести обладнання в інше місце, було прораховано іншу вартість прокладки труби за рахунок збільшення метражу і за рахунок власника квартири.

Для встановлення автономного опалення після ретельного вивчення пропозиції ціна-якість ПАТ "Херсонгаз" були придбані конвектори АКОГ зі сталевим теплообмінником і автоматичної підтримкою температури на заводі-виробнику конвекторів - Завод "Конвектор" (Ужгород). Даний завод є спеціалізованим підприємством з виготовлення опалювальної техніки і має відповідні міжнародні сертифікати своєї продукції, який дає п'ятирічну гарантію на свої товари і гарантує ККД не менше 87%.

Всі придбані конвектори АКОГ мають сертифікат на користування маркою типу "Знак Якості" з 2008 року і відповідають усім діючим нормам для монтажу та тривалого використання в житлових приміщеннях.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#на закарпатті #в ужгороді #конвектор #завод конвектор #виробництво конвекторів #робота на конвектор ужгород
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...