
14:00, 28 січня 2015 р.
У Чопі офіційно відкрили представництво «Правого сектора»
27 січня офіційно відкрили представництво Правого сектора в Чопі і мобілізаційний центр ДУКу.
Також було проведено першу спільну нараду з міською головою Галиною Цар, на якій обговорювались координаційні питання.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:20
Вчора
ТОП новини
Оголошення
12:30, 22 червня
2
12:51, Вчора
2
11:12, Вчора
17
10:32, 24 червня
15:08, 22 червня