• Головна
  • Обдаровані закарпатці мають шанс отримати грант від Президента
08:30, 26 січня 2015 р.

Обдаровані закарпатці мають шанс отримати грант від Президента

Якщо у вас є значущі творчі проекти, тоді вам необхідно їх надіслати до департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА

Відповідно до Указу Президента України від 02.08.2000 року No945 „Про гранти Президента України для обдарованої молоді” та відповідного Положення Міністерство молоді та спорту України проводить у 2015 році конкурс на здобуття грантів Президента України для реалізації соціально значущих творчих проектів у соціальній та гуманітарній сферах. 

Грант може одержати громадянин України віком від 14 до 35 років. Матеріали на отримання гранту подаються до 25 лютого 2015 року до департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації. 

Вимоги до оформлення документів викладено на офіційному сайті Міністерства молоді та спорту України (http://dsmsu.gov.ua) у розділі ,,Молодь”, підрозділ ,,Гранти Президента України для обдарованої молоді”. 

Додаткову інформацію можна отримати за адресою: управління молоді та спорту департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації; пл. Народна, 4, каб. 613, тел.: (0312) 61 62 55. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#закарпаття #закарпатська ода #грант #від президента
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...