• Головна
  • В Ужгороді оголосили часткову мобілізацію (НАКАЗ)
15:00, 24 січня 2015 р.

В Ужгороді оголосили часткову мобілізацію (НАКАЗ)

В Ужгороді розпочалась часткова мобілізація. Відповідний наказ військового комісаріату був виданий 23 січня 2015 року.

Наказ військового комісара Ужгородського об’єднаного міського військового комісаріату від 23.01.2015 № 199 Про оголошення часткової мобілізації

На виконання Указу Президента України від 14 січня 2015 року № 15/2015 «Про часткову мобілізацію»

НАКАЗУЮ:

1. Всім генералам, адміралам, офіцерам, прапорщикам, мічманам, старшинам, сержантам, солдатам та матросам запасу, які мешкають постійно на території міста Ужгород, міста Чоп та інших населених пунктів Ужгородського району, які мають мобілізаційне розпорядження або при отриманні персональної повістки військового комісаріату, з’явитися в строк на пункти, вказані в їх мобілізаційних розпорядженнях або персональних повістках.

Військовозобов’язаним, тимчасово проживаючим на території міста Ужгород, міста Чоп та інших населених пунктів Ужгородського району, негайно вибути до місця постійного проживання і прибути в пункти, вказані в їх мобілізаційних розпорядженнях, а при неможливості – в військовий комісаріат по місцю перебування на військовому обліку.

2. Підлеглих до призову відповідно до пункту один цього наказу генерали, адмірали, офіцери, прапорщики, мічмани, старшини, сержанти, солдати, та матроси запасу, при з’явленні по мобілізації зобов’язані мати при собі документи та особові речі, вказані в мобілізаційних розпорядженнях та персональних повістках.

3. Керівникам підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності та відомчої підпорядкованості, увільнити військовозобов’язаних, які призиваються відповідно до пункту один цього наказу, як таких, що призвані на військову службу під час часткової мобілізації, із збереженням місця роботи (посади) та середньомісячної заробітної плати, але не більше ніж протягом року.

4. Керівникам підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності та відомчої підпорядкованості, доставити налагоджену автотракторну, шляхо-будівельну, підйомну-транспортну та іншу техніку в строки і в пункти згідно наряду військового комісаріату.

5. Громадяни України, які не з’явилися при мобілізації в указані строки і пункти та керівники підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності та відомчої підпорядкованості, а також власники засобів транспорту, які не поставили в установлені строки техніку по нарядах військових комісаріатів або перешкоджаючим своєчасному з’явленню громадян та поставки техніки при частковій мобілізації, несуть відповідальність згідно Закону.

6. Наказ оголосити і роз’яснити на підприємствах, в установах та організаціях, незалежно від форм власності та відомчої підпорядкованості.

Військовий комісар Ужгородського об’єднаного міського військового комісаріату полковник О. Б. Слюсаренко

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#закарпаття #в ужгороді #військкомат #призов #наказ #мобілізація #військова частина
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...